ГоловнаCOVID Travel NewsГреція з цього тижня змінює правила проходження карантину для туристів

Греція з цього тижня змінює правила проходження карантину для туристів

Офіційні особи Греції домовилися у тому, що туристи, заразившиеся COVID-19 під час перебування у країні, не повинні проходити карантин.

Міністри туризму, охорони здоров’я та економіки Греції, які відповідають за функціонування туристичного бізнесу, заявили, що в готелях більше не буде спеціальних карантинних кімнат.

Таким чином, мандрівники, які заразилися вірусом, не зобов’язані самоізолюватися під час перебування в Греції.

Крім того, чинне правило, яке вимагає, щоб усі інфіковані залишалися в карантині протягом п’яти днів, не поширюється на туристів.

Згідно з оновленим протоколом, мандрівники в Греції зможуть самі обирати, чи хочуть вони залишатися в самоізоляції протягом часу перебування в країні.

Туристи з діагнозом COVID-19 також матимуть змогу користуватися поромами, літаками та іншими видами транспорту.

Є лише одна умова: вони повинні постійно носити маску FFP2, або KN95.

Експерти вважають, що крім очевидних плюсів, у цієї новини є і зворотний ефект: вона може викликати занепокоєння у тих, хто спочатку вразливий і має ослаблену імунну систему.

Нагадаємо, у травні Греція скасувала всі обмеження на в’їзд, пов’язані з COVID-19, відкривши всім мандрівникам незалежно від країни їхнього походження безперешкодний в’їзд. Іноземцям більше не потрібний сертифікат про вакцинацію або негативний результат тесту.

Міністр туризму Греції Василіс Кікіліас упевнений, що туристичний сектор країни прискорить зростання ВВП цього року. Він додав, що кількість прибулих продовжує зростати за декількома популярними напрямками: шість із десяти найбільших європейських напрямків, у яких зафіксовано найбільше зростання порівняно з 2019 роком, перебувають у Греції.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини