ГоловнаCOVID Travel NewsГреції повертає ковідні обмеження в приміщеннях

Греції повертає ковідні обмеження в приміщеннях

З настанням нового курортного сезону збільшується рух, а також активність молодих людей віком 18-24 років, і це, мабуть, є основними чинниками збільшення нових випадків захворювання на COVID-19 у Греції. Про це сьогодні повідомила Організація громадської охорони здоров’я, цитує Катімеріні.

Голова організації Теокліс Заутіс та експерт з епідеміології та профілактичної медицини Димитріс Параскевіс представили сьогодні на екстреному брифінгу в Афінах дані, що показують, що кількість активних випадків захворювання по всій країні нині становить від 150 000 до 200 000 осіб.

Параскевіс зазначив, що найбільше зростання випадків захворювання спостерігається на Іонічних та південних островах Егейського моря, а також на Криті і в Афінах.

Експерти очікують, що пік нинішньої хвилі припаде на середину місяця.

Кількість госпіталізацій та інтубованих пацієнтів також збільшилася за останні три тижні, повідомили представники Національної організації охорони здоров’я, додавши, що система громадської охорони здоров’я поки не зазнає великого тиску.

Проте, за їх словами, експертна комісія, яка консультує уряд, рекомендуватиме, щоб маски знову стали обов’язковими у всіх закритих громадських місцях, таких як супермаркети та магазини.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини