ГоловнаCOVID Travel NewsВідновлено режим в'їзду до Фінляндії для громадян України

Відновлено режим в’їзду до Фінляндії для громадян України

З 26 липня 2021 року відновлюється режим в’їзду до Фінляндської Республіки для здійснення необов’язкових поїздок громадянами України, які прибувають з підтвердженням повного курсу вакцинації проти COVID-19. В’їзд до країни буде дозволений, якщо з дати отримання другої дози вакцини Covid-19 пройшло 14 днів.

Фінською стороною визнаються наступні вакцини:

 1. Comirnaty (Pfizer-BionTech)
 2. Spikevax (попередньо Moderna)
 3. Vaxzevria (попередньо AstraZeneca)
 4. Janssen (Johnson&Johnson)
 5. BIBP/Sinopharm
 6. COVISHIELD
 7. CoronaVac

Сертифікат, що підтверджує повну вакцинацію, має бути перекладений англійською мовою та містити наступну інформацію про особу: 

 • ім’я та дата народження особи, яка отримала повний курс вакцинації;
 • інформація про отриману вакцину;
 • дати отримання першої дози та другої дози вакцин (УВАГА! з дати отримання другої дози вакцини проти COVID-19 має пройти мінімум 14 днів);
 • Інформація про місце отримання вакцини;
 • підпис лікаря та печатка медичного закладу, де була проведена вакцинація.

Відповідні інструкції щодо змісту та формату сертифікату вакцинації опубліковані на вебсторінці Інституту охорони здоров’я Фінляндії (https://bit.ly/3i0trkY; https://bit.ly/3eMofPv) та на вебсторінці Прикордонної служби Фінляндії (https://bit.ly/3kMI10V).

ВАЖЛИВО! Перетин кордону Фінляндії громадянами України на підставі негативного ПЛР-тесту та підтвердження про те, що особа перехворіла на COVID-19 буде дозволено ВИКЛЮЧНО за наявності поважної підстави для поїздки. Перелік поважних підстав для здійснення поїздки, за умови яких дозволяється перетин державного кордону, опублікований на вебсторінці Прикордонної служби Фінляндії (див. Restriction category 2) https://bit.ly/3kMI10V. 

До 26 липня 2021 року діють чинні обмеження, тобто в’їзд до Фінляндії можливий виключно за наявності поважної підстави навіть з підтвердженням повного курсу вакцинації.

Просимо уважно ознайомитись з інформацію перед плануванням подорожей до Фінляндії на https://trip.gov.ua/?location=fi!

У разі додаткових питань: 

Телефон: +358 9 228 90 72

Email: сonsul_fi@mfa.gov.ua

Сайт: http://finland.mfa.gov.ua/ua

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте