ГоловнаВізиФінляндія вирішила залучити студентів та підприємців із третіх країн, включаючи Україну, запровадженням...

Фінляндія вирішила залучити студентів та підприємців із третіх країн, включаючи Україну, запровадженням спеціальних віз

Уряд Фінляндії отримав проект поправок, згідно з якими буде розширено використання спеціальних довгострокових віз, відомих як візи D. Такі дані випливають із повідомлення Міністерства внутрішніх справ Фінляндії.

Довідка: нова віза категорії D видаватиметься фахівцям, студентам, керівникам компаній, стартаперам та членам їхніх сімей терміном на один рік. Документ прискорює та полегшує трудову міграцію до країни затребуваних фахівців. Власники нового типу візи D зможуть приїхати до Фінляндії відразу після отримання рішення про надання посвідки на проживання Імміграційною службою країни, не чекаючи отримання видачі самого документа, оформлення якого може зайняти до півроку.

Уточнюється, що ця поправка також піде на користь тим жителям Фінляндії, у яких було втрачено, вкрадено або прострочено посвідку на проживання. У законопроекті підготовлено ще одну поправку, яка дозволить Міністерству закордонних справ видавати дозвіл на тимчасове проживання молодим людям віком до 20 років, чиї сім’ї служать на дипломатичній службі у Фінляндії, замість того, щоб звертатися за продовженням дозволу до фінської імміграційної служби, як тільки їм виповниться 18 років. Обговорення законопроекту завершиться 1 квітня, коли пропозиція уряду буде представлена ​​парламенту Фінляндії.

Міністерство внутрішніх справ оголосило, що працює над законопроектом про видачу D-віз студентам та дослідникам за прикладом Міністерства закордонних справ, яке минулого року запровадило D-візу для громадян третіх країн – підприємців чи спеціалістів в інших областях, а також для сімей цих категорій.

«Міністерство внутрішніх справ ініціювало законопроект про продовження довгострокової візи D для студентів та дослідників та їхніх сімей. Проект є частиною заходів уряду щодо просування освіти та трудової міграції в рамках осінніх бюджетних дебатів», – йшлося у прес-релізі Міністерства внутрішніх справ, опублікованому 15 грудня.

Також читайте: Українці зможуть перебувати в Іспанії та працювати віддалено, отримавши цифрову візу кочівника

На підтримку цієї ініціативи глава міністерства Кріста Міконнен повідомила, що метою її уряду є збільшення кількості іноземних студентів у країні, водночас стаючи привабливішим для іноземного ринку студентів.

Раніше цього року скандинавська країна повідомила, що минулого року імміграційна влада отримала загалом 36.206 заяв на отримання першого посвідки на проживання. Імміграційна служба Фінляндії повідомила, що основними причинами імміграції є робота, сім’я та навчання, що відповідає цілям країни.

Крім того, кількість заявок на отримання посвідки на проживання, поданих у 2021 році, досягла рекордного рівня – загалом 36.206 заявок, внаслідок чого показники 2020 року.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

ЄС назвав 20 професій, власникам яких легко отримати робочу візу до Європи

Європа відчуває дефіцит одразу за 20-ма професіями — це...

Туризм Греції відкриває 50 000 робочих місць у турсекторі для українських біженців

На знак солідарності з Україною Греція оголосила, що робить...

Українці зможуть перебувати в Іспанії та працювати віддалено, отримавши цифрову візу кочівника

Хоча Іспанія не увійшла в топ популярних напрямків для...

Як робота в офісі шкодить нашому здоров’ю та як від цього захиститися

Йдучи вранці на роботу, мало хто замислюється над тим,...

Обережно емігранти! 10 НАЙГІРШИХ напрямків для переїзду в 2021 році за оцінками експертів

Емігранти переїжджають за кордон з ряду причин. Але, згідно...