ГоловнаLifeStyleУкраїнці зможуть перебувати в Іспанії та працювати віддалено, отримавши цифрову візу кочівника

Українці зможуть перебувати в Іспанії та працювати віддалено, отримавши цифрову візу кочівника

Хоча Іспанія не увійшла в топ популярних напрямків для віддаленої роботи серед українців, однак нові заходи, які іспанська влада готова запровадити для залучення туристів-фрілансерів, тепер можуть сподобатися і нашим співвітчизникам. Оновлені умови видачі віз цифрових кочівників, тобто, тих, хто може працювати та подорожувати одночасно, анонсував уряд країни на Піренеях.

Завдяки цифровій візі українці та туристи з інших третіх країн матимуть право жити в Іспанії, а також працювати віддалено протягом менше шести місяців на рік без необхідності офіційної реєстрації. Таке законодавство створено для «залучення та утримання іноземних та національних талантів в Іспанії, допомагаючи туристам на віддаленій роботі та цифровим кочівникам», – йшлося у заяві, опублікованій Міністерством економіки.

Українці зможуть перебувати в Іспанії та працювати віддалено, отримавши цифрову візу кочівника

За словами міністра економіки Наді Кальвіно, реєстраційні збори буде скасовано, а створення нової компанії буде спрощено. «Стартапи є основою нової цифрової економіки, вони створюють висококваліфіковані робочі місця і мають високий потенціал зростання», – зазначила у зв’язку з цим міністр, додавши, що цей проект буде направлений до парламенту для затвердження.

Крім Іспанії інші європейські країни також пропонують аналогічні умови в’їзду тим, хто в період пандемії хоче подорожувати. Так, минулого місяця румунська влада оголосила, що вона також планує впровадити систему цифрових віз для туристів “віддаленців”. За словами співзасновника та менеджера з розвитку бізнесу Impact Hub у Бухаресті Влада Крайовяну, володарі цифрових віз для кочівників Румунії отримають більше переваг порівняно з іншими європейськими країнами чи навіть США, де вартість життя приблизно на 50 відсотків вища. Крім того, за словами Крайовяну, у Румунії витрати в середньому становлять менше 500 євро на місяць (близько 15 000 гривень) в порівнянні з іншими країнами.

Іншими європейськими країнами, які використовують ці схеми, є Ісландія, Хорватія, Чехія, Естонія та Німеччина.

Що стосується країн за межами Євросоюзу, програма також популярна у таких регіонах: Коста-Ріка, Дубай, Грузія, Бермудські острови, Антигуа, Барбадос, Кайманові острови, Мексика, Австралія та Таїланд. Необхідно врахувати, що вимоги щодо отримання цих віз різняться між країнами.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте