ГоловнаФінляндіяФінляндія повертає заборону на в’їзд невакцинованим жителям 6 країн

Фінляндія повертає заборону на в’їзд невакцинованим жителям 6 країн

Мандрівники з шести третіх країн більше не зможуть в’їхати до Фінляндії, якщо вони не були повністю вакциновані проти COVID-19, починаючи з наступного тижня.

Рішення було прийнято і оголошено урядом Фінляндії 5 серпня і вступить в силу у понеділок, 9 серпня. Постраждалі країни:

  • Азербайджан
  • Японія
  • Молдова
  • Сербія
  • Сінгапур
  • Південна Корея

Невакциновані мандрівники з цих країн будуть мати право в’їхати до Фінляндії тільки в тому випадку, якщо вони повертаються в країну в якості законних резидентів або проїжджають транзитом, щоб дістатися до країни призначення в ЄС / Шенгенської зони.

У той же час Фінляндія зніме заборону на в’їзд в Україну 8 серпня. Невакциновані жителі цієї країни будуть мати право на в’їзд для несуттєвих цілей подорожі.

«В іншому обмеження на в’їзд на зовнішні кордони, прийняті урядом 15 липня і вступили в силу 19 липня, залишаться незмінними. Ці обмеження будуть діяти до 22 серпня», – наголошується в повідомленні Міністерства внутрішніх справ Фінляндії про прийняте рішення.

Що стосується поїздок з третіх країн, міністерство пояснює, що мандрівники, які можуть довести, що вони були вакциновані однією з вакцин, схвалених Фінським інститутом охорони здоров’я і соціального забезпечення (THL), можуть в’їжджати з будь-якою метою.

Вони повинні отримати останню дозу вакцини як мінімум за 14 днів до прибуття до Фінляндії.

Однак міністерство вказує на той факт, що безперешкодний в’їзд для людей, які видужали від COVID-19, призначений тільки для громадян і жителів країн ЄС і Шенгенської угоди.

Фінляндія офіційно відкрила свої кордони для вакцинованих мандрівників з усього світу 26 липня після того, як відклала свої плани по відкриттю на 12 липня через варіант Дельта коронавірус.

Європейський центр профілактики та контролю захворювань показує, що країні вдалося ввести першу дозу вакцини проти COVID-19 80,9% населення, в той час як 43,8% були повністю вакциновані.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте