ГоловнаЕкономікаУкраїнська мережа магазинів Фокстрот почне приймати платежі криптовалютою через Binance Pay

Українська мережа магазинів Фокстрот почне приймати платежі криптовалютою через Binance Pay

Мережа магазинів Фокстрот стала першим ексклюзивним партнером блокчейн системи Binance та запустила можливість оплати товарів в інтернет-магазині та роздрібних торгових точках мережі за допомогою Binance Pay.

«Компанія Фокстрот усіляко підтримує курс на цифровізацію продажів. За останній рік ми підключили низку безконтактних видів оплати на сайті, у чатботі, з використанням QR-коду. Наступний крок – підключення опції щодо оплати Binance Pay», – заявив СЕО “Фокстрот” Олексій Зозуля.

За його словами, компанія працювала над ініціативою з кінця 2020 року.

Для розрахунку за допомогою Binance Pay покупцям потрібно вибрати відповідний вид оплати при оформленні замовлення в інтернет-магазині та підтвердити оплату в мобільному додатку Binance. При оплаті в онлайн-магазинах продавець-консультант сформує QR-код для оплати.

«Для нас це перша інтеграція Binance Pay з e-commerce партнером в Україні, і ми сподіваємось продовжити розвиток у цьому напрямі», – повідомив генеральний менеджер Binance в Україні Кирило Хом’яков.

Фокстрот – це одна з найбільших торгових мереж за кількістю магазинів та обсягами продажу електроніки та побутової техніки в Україні. Станом на початок 2022 року бренд охоплює 170 магазинів у 90 обласних та районних центрах України.

Свіжі новини

Погода

Також читайте