ГоловнаЕкономікаБіткойн досягає нових рекордних максимумів і лідирує серед криптовалют на новому рівні

Біткойн досягає нових рекордних максимумів і лідирує серед криптовалют на новому рівні

У вівторок біткойн та ефір досягли рекордних піків у торгівлі в Азії, з ентузіазмом щодо прийняття криптовалюти та занепокоєнням щодо інфляції, яка прискорює зростання та вливається в клас активів.

Біткойн зріс на 68 564 долари в азіатській післяобідній торгівлі, а ефір, друга за величиною криптовалюта за ринковою вартістю, раніше досяг 4 825 доларів.

Обидва з червня виросли більш ніж вдвічі і додали майже на 70% по відношенню до долара з початку жовтня.

«Ми відчуваємо, що ринок змінився», – сказав Метью Дібб, операційний директор сінгапурського менеджера криптоактивів Stack Funds, вказуючи на різке зростання попиту з боку великих інвесторів і навіть пенсійних фондів.

Імпульс ринку набирався з моменту запуску минулого місяця ф’ючерсного біржового фонду, що торгується біткойнами, у Сполучених Штатах підвищив очікування прибутку за рахунок потоків.

Інші позитивні новини також допомогли, в тому числі плани Grayscale, найбільшого в світі менеджера цифрової валюти, перетворити свій флагманський траст біткойн (GBTC.PK) у біржовий фонд спотової торгівлі біткойнами. Минулого тижня Grayscale також подав заявку на внесення до списку фонду «майбутнього фінансів», який буде відстежувати компанії, залучені до зростаючої цифрової економіки.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода