ГоловнаБоснія і ГерцеговинаХорватія побудувала найбільший інфраструктурний проект країни

Хорватія побудувала найбільший інфраструктурний проект країни

Завершено будівництво Пелешацкого моста в Хорватії, який з’єднує регіон Південної Далмації з іншою частиною країни, про це повідомляе croatiaweek.com

Цей об’єкт є найбільшим інфраструктурним проектом Хорватії, вартістю 550 мільйонів євро, з яких 357 мільйонів надані ЄС, будує Китайська дорожньо-мостова корпорація

Очікується, що міст буде зданий в експлуатацію до туристичного сезону в наступному році.

(Croatian Roads/YouTube)
(Croatian Roads/YouTube)

«Підготовка була важливою частиною. Це друга спроба побудувати міст. Найскладнішим етапом роботи була укладання сталевих паль на дно бухти, яка закінчилася два роки тому», – сказав керівник проекту Горан Легак з компанії Croatian Roads, перш ніж додати.

«Обмеження швидкості на мосту складе 90 км на годину, і на додаток до подвійних смуг руху в кожному напрямку будуть стоп-лінії».

Тепер на мосту будуть проводитися додаткові роботи, такі як зварювання всіх виступів, гідроізоляція, тротуар, огорожу і захист АКЗ.

Хоча міст вже підключений, ще належить виконати роботу, перш ніж він відкриється для публіки. Зокрема, необхідно добудувати близько 30 кілометрів під’їзних шляхів до мосту. Очікується, що роботи на під’їзних шляхах будуть завершені до початку туристичного сезону в наступному році.

(Croatian Roads/YouTube)
(Croatian Roads/YouTube)

«Міст буде добудований до червня наступного року. Ми думаємо про технічний огляд в лютому наступного року, а під’їзні шляхи будуть готові до червня», – сказав Легак.

Об’єкт оточує Боснію і Герцеговину (яка має 20-кілометровий вихід до моря) і є прямим сполучною ланкою між основною частиною Хорватії та південній Далмацією, де розташований Дубровник, популярний серед туристів.

Міст Пелешак має довжину 2,4 км і піднімається на висоту 55 метрів. Має чотири смуги руху для автомобілів.

Захід ознаменувався спеціальною церемонією і салютом в присутності прем’єр-міністра Хорватії Андрія Пленковича.

Джерело: croatiaweek.com

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте