ГоловнаБолгаріяСтали відомі дешеві туристичні напрямки Європи цього літа

Стали відомі дешеві туристичні напрямки Європи цього літа

Наближається літо, сезон 2022 відкритий, а значить настав час починати готуватися до нашого морського відпочинку.

Це момент, коли ми запитуємо себе: Куди поїхати цього разу?

Зазвичай це супроводжується довгою організацією, що включає транспорт, готелі, пам’ятки, і коли ми підбиваємо межу, то бачимо, що насправді ось-ось витягнемо з кишені солідну суму.

Якщо ви хочете схуднути цього року, але більш ніж добре провести час, ми підготували 7 пропозицій для відпочинку на морі в Європі, які не спустошать усі ваші заощадження:

1. Мармаріс, Туреччина

Туреччина вже відчинила свої двері і чекає на туристів на одному з улюблених курортів багатьох приїжджих – Мармарисі. Це місце відоме своїми чудовими розкішними готелями, бездоганним обслуговуванням та смачною їжею, а ціни більш ніж прийнятні для такої якості.

2. Сонячний берег, Болгарія

Цього року Сонячний Берег вітатиме місцевих та іноземних туристів. Щоразу, коли ви робите ставку на культовий курорт, ви не помилитеся. Тут також можна знайти безліч готелів, що працюють за системою «все включено», і нічне життя цього року очікується як завжди.

3. Сліма, Мальта

Не можна не згадати Мальту у списку хороших напрямків для літнього відпочинку, тому що для невеликої країни вона пропонує безліч можливостей. Сліма знаходиться всього за 5 км від столиці Валлетти, куди найчастіше можна знайти дешеві квитки. Саме місце нестандартне і винятково підходяще для прогулянок та відпочинку.

4. Пафос, Кіпр

Якщо ви шукаєте щось відмінне від відомих напрямків на півдні нашої країни, ви можете подивитися на Кіпр. Цей невеликий острів поєднує всі переваги грецької і турецької культур і пропонує дуже красиві види. Часто можна знайти недорогі авіаквитки в Пафос, та й проживання не буде на заваді.

5. Тасос, Греція

Тасос є Тасос. Грецький острів дуже популярний. Всі готелі на острові високого класу, пляжі та вода чисті, а ціни не вищі, ніж на нашому курорті.

6. Коста-дель-Соль, Іспанія

Коста-дель-Соль, безумовно, є одним із ключових напрямків в Іспанії на літо. Розташований у південній частині країни, ви можете знайти кілька надзвичайно мальовничих міст поблизу, тому ви можете поєднати свій відпочинок із культурним збагаченням. Це точно зробить ваш літній відпочинок незабутнім. Гроші, які вам на це знадобляться, ніяк не зашкодять сімейному бюджету.

7. Алгарве, Португалія

Португалія – надзвичайно гарна країна, а регіон Алгарве – дивовижний. Для пляжу він підходить практично цілий рік, так що відправитися в теплу країну можна будь-коли. Це потрібне місце для літа, особливо ближче до його кінця, і з точки зору доступності – Португалія відома своїми низькими цінами.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Число ночівель туристів до ЄС у 2023 році було рекордним

Статистичне управління Євросоюзу (Eurostat) повідомляє, що туристи провели загалом...

У другій половині 2024 року запрацюють нові правила в’їзду до країн Євросоюзу

Країни Євросоюзу планують перехід на Entry/Exit System (EES) до...

Європейський Союз кардинально змінює правила в’їзду та виїзду

З другої половини 2024 року правила в'їзду до Шенгенської...

ЄС запустить систему в’їзду ETIAS не раніше 2025 року

Нову пропускну систему для відвідування країн ЄС, так звану...

Туризм у Європі майже вийшов на допандемійні рівні

Чотири роки тому пардемія коронавірусу повністю зупинила світовий туризм....