ГоловнаБельгіяДо кінця місяця у Бельгії з'являться таблетки від COVID-19

До кінця місяця у Бельгії з’являться таблетки від COVID-19

З найближчих днів у Бельгії лікарі почнуть виписувати пігулки проти COVID-19, повідомляють місцеві ЗМІ.

Влада вже замовила 20 000 доз, причому перші поставки будуть здійснюватися препаратом компанії Merck, схваленим Європейським агентством з лікарських засобів (EMA) під назвою “Молнупіравір”. Також завершуються переговори про постачання схвалених компанією Pfizer таблеток, які поширюватимуться під назвою “Паксловід”.

Ці методи лікування надаватимуться вразливим людям і є додатковим захистом, який не замінює потреби вакцинації, заявив глава бельгійської робочої групи із забезпечення лікування проти нового захворювання Дірк Рамекерс, слова якого цитуються в публікаціях. ЗМІ також посилаються на Ендрю Полларда, одного з розробників вакцини COVID-19 компанії AstraZeneca та голову британського штабу з імунізації, який зазначає, що неможливо проводити повторну імунізацію у світі кожні 4-6 місяців.

Поллард очікує, що пандемія скоро піде на спад, і радить у майбутньому зосередити зусилля на людях, які можуть важко захворіти.

Також читайте: Лікарі назвали два нових симптоми Омікрону, про які раніше не було чути

Прес-секретар Європейської комісії заявив учора, що немає жодних новин про висловлену готовність комісії переукласти від імені держав ЄС переговори про постачання препаратів COVID-19, як це було зроблено рік тому щодо вакцин. У жовтні ЄК повідомила, що може провести переговори про постачання таблеток Merck за бажанням з боку європейських урядів. Комісія вже уклала такі контракти на надання інфузійного лікування, яке не можна проводити в домашніх умовах, як таблетки.

У листопаді директор ЕМА Емер Кук заявив у Європейському парламенті, що у середньо- та довгостроковій перспективі лікування ковіду допоможе впоратися з пандемією. Тоді вона додала, що вакцини, як і раніше, залишаються основним засобом боротьби з пандемією.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Туристів попередили коли вони наражаються на ризики сліпоти і раку очей».

Свіжі новини

Погода

Також читайте