ГоловнаАргентинаЦі 5 міст є найдешевшими міськими напрямками для відпочинку

Ці 5 міст є найдешевшими міськими напрямками для відпочинку

Якщо ви сиділи вдома і з заздрістю вивчали розкішні фотографії з подорожей в соціальних мережах, ця стаття для вас. Коли світ знову стає на ноги, і ви можете подорожувати, є цікаві напрямки, які заощадять вам кошти. Bounce, відома компанія по зберіганню багажу, провела опитування, щоб визначити найдешевші місця в світі для міського відпочинку.

Опитування проводиться за п’ятьма параметрами – готельний тариф, вартість їжі в ресторанах, вартість проїзду в громадському транспорті, а також по вартості пляшки вина і холодного пива. Ці п’ять параметрів були прийняті в якості ключових критеріїв для створення гарного міського відпочинку.

Дивно, але Буенос-Айрес – Аргентина очолює список, відомий своєю вуличною їжею і танцювальною культурою, Буенос-Айрес також був найдешевшою країною як для пляшки вина (3,10 долара), так і для квитка в один кінець на місцевому транспорті (0,27 долара).

Буенос-Айрес - Аргентина
Буенос-Айрес – Аргентина

Друге місце займає Стамбул – Туреччина, з низькими цінами в усіх напрямках, включаючи 0,40 долара за проїзний або 0,41 долара за кілометр на таксі. На третьому місці йде Ріо-де-Жанейро – Бразилія, який також має престижне звання найдешевшого міста в списку для розливного пива з ціною 1,34 долара. Четверте і п’яте місце займають Санкт-Петербург – Росія і Краків – Польща.

Стамбул - Туреччина
Стамбул – Туреччина

Цi g’ять напрямків користуються великим попитом у мандрівників; тепер опитування змушує їх виглядати ще більш привабливо. Згідно з опитуванням, дешеве вино і наддоступний громадський транспорт дозволили Буенос-Айресу посісти перше місце.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: туристам запропоновано ходити пішки

У Туреччині розпочався протест проти туристичних автобусів: скандал зчинили...

У Туреччині знайшли ким замінити туристів з України

У Туреччині знайшли, ким замінити українських туристів — як...

Турок похвалився, на який обман ведуться лише українські туристи

«Українці, народ довірливий, є пара хитрощів, на які ведеться...

Туреччину засипало снігом, побило градом і залило зливами

Травнева погода дає сюрпризи не лише українцям. Курортну провінцію...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...