ГоловнаАлбаніяП'ятнадцять осіб заарештовано за підозрою в підпалі в Албанії

П’ятнадцять осіб заарештовано за підозрою в підпалі в Албанії

У період з 25 липня по 10 серпня албанська поліція затримала 15 осіб за підозрою в підпалі, повідомляє новинний сайт Албанії Exit. На вчорашній прес-конференції начальник управління громадського порядку повідомив, що поліція пред’явила звинувачення 16 особам, ще двоє знаходяться в розшуку.

Він нагадав користувачам пасовищ бути обережними під час розпалювання багаття, оскільки вони будуть нести відповідальність за будь-які пошкодження лісів, пасовищ та приватної власності, навіть якщо пожежі були спричинені нещасним випадком.

З середини липня в Албанії спалахнуло близько 200 пожеж, які знищили тисячі акрів лісу, пасовищ та оливкових гаїв. Одна людина загинула під час пожеж, а жителів кількох населених пунктів довелося евакуювати.

Раніше сьогодні на півострові Карабурун на півдні Албанії знову спалахнули пожежі, лише через кілька годин після того, як влада оголосила, що їх локалізувала. Міністр оборони Ніко Пелесі заявив, що пожежі були спричинені навмисно.

Вчора президент Косово Віос Османі дозволив направити частини косовської армії для гасіння пожеж в Албанії. Косовські військові відправлені на гасіння пожежі в природному парку Кукрус недалеко від албано-косовської кордону. Пожежу в цьому районі вже загасили.

Свіжі новини

Погода

Також читайте