ГоловнаМіжнародні організаціїЄСЄС розкрив плани створення єдиної європейської залізничної зони

ЄС розкрив плани створення єдиної європейської залізничної зони

Європейські політики налаштовані боротися з кліматичними кризами, працюючи над досягненням вуглецевої нейтральності до 2050 року, що вони мають намір зробити, проклавши рейки, що з’єднують Європу.

Глава Shift2Rail, органу ЄС, що відповідає за дослідження та інновації в залізничному секторі, Карло Боргини пропонує використовувати залізні дороги, оскільки вони володіють вражаючою екологічною кваліфікацією, на яку припадає близько 0,5% викидів вуглецю в ЄС.

«Якщо ми хочемо домогтися декарбонізації і рішення задач по зміні клімату, залізниця – це інструмент для цього», – сказав Боргини.

Хоча континент має великий досвід роботи з залізничними мережами, тільки від семи до 11 відсотків пасажирів і вантажів перевозяться поїздами. Більш того, поїздки на поїзді через кордон можуть бути дорогими, ненадійними, незручними і складними, оскільки немає прямого залізничного сполучення між такими містами, як Берлін, Париж, Брюссель чи Копенгаген.

Shift2Rail має намір створити Єдиний європейський залізничний простір (SERA), який має полегшити подорож по Європі для залізничних операторів з метою збереження низького рівня викидів вуглецю.

«Нам необхідно забезпечити наявність в Європі єдиної європейської мережі, а це означає, що наша мета в кінцевому підсумку – перевозити товари з одного боку континенту на іншу», – сказав Боргини.

Він також зазначив, що ідея полягає в тому, щоб змусити країни-члени ЄС приєднатися до SERA без коригування локомотивів, вагонів, потужності або їх відповідних систем сигналізації.

Shift2rail виділила фонд в розмірі 1 мільярда євро на стимулювання інновацій для досягнення трьох конкретних цілей: зниження вартості життєвого циклу залізничної системи, подвоєння пропускної здатності і скорочення затримок в мережі.

«Європейський союз зараз наполегливо намагається відмовитися від близькомагістральних рейсів в Європі, і вони хотіли б поставити це на рейки, але на рейках немає місця для цього», – сказав Мілан Хромік, директор з розвитку бізнесу компанії – сказав Невомо.

Він також зазначив, що для задоволення цих потреб в залізничній галузі не потрібно ніяких змін.

Хуан Висіння Балагер, співзасновник і директор з маркетингу Zeleros Hyperloop, пояснив, що є два способи досягнення мети; компанії Magrail і Hyperloop ventures.

Концепція Hyperloop була спочатку створена Джорджем Медхерстом в 19 столітті і повторно обговорена Ілона Маском в 2013 році.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Китаї жінок просять не робити макіяж у поїзді: залізничну компанію звинуватили у сексизмі

У Китаї стався скандал через рекламне відео державної залізничної...

З Хургади в Луксор запустять швидкісний поїзд, який доставляє туристів на екскурсії лише за 1 годину

Приємну новину для туристів, які прямують до популярної Хургади,...

ЄС запровадив нові правила подорожей поїздами

ЄС запровадив нові правила пасажирських перевезень на залізничному транспорті....