ГоловнаМіжнародні організаціїЄСПоширення нової версії коронавірусу "Омікрон" зростає, країни вживають заходів

Поширення нової версії коронавірусу “Омікрон” зростає, країни вживають заходів

Президент Європейської комісії Урсула фон дер Ляйєн закликала до запобіжних заходів та негайних дій.

“Ми дуже серйозно ставимося до використання Omicron і знаємо, що йдемо в ногу з часом”, – сказав фон дер Лайєн під час візиту до Латвії.

Вона додала, що ще не все відомо, оскільки вченим та виробникам потрібно два-три тижні, щоб отримати повне уявлення про силу цього варіанту.

Загальне правило: “Сподівайся на краще, готуйся до гіршого”, – сказала вона.

Вона сказала, що ЄС “безпечний”, коли справа стосується вакцин.

“Контракт Pfizer / Biontech на закупівлю 1,8 мільярда вакцин включає пункт, що дозволяє виробникам адаптувати вакцину до нових мутацій протягом 100 днів”, – сказав фон дер Лайєн.

Великобританія, тим часом, заявила, що проведе екстрену нараду міністрів охорони здоров’я G7 у понеділок. Обговорити розвиток ситуації навколо нового варіанта коронавірусу – «Омікрон», повідомляє Reuters.

У суботу британський уряд оголосив про нові заходи, намагаючись уповільнити поширення опціону. Правила для тих, хто прибуває в країну, були жорсткішими, і носіння масок є обов’язковим у торгових точках та громадському транспорті в Англії.

Деяким учням також доведеться носити маски у місцях загального користування шкіл.

Варіант “Омікрон” дійшов до Ізраїлю. Країна закриває кордони

BGNES нагадує про зроблену раніше сьогодні заяву високопосадовця охорони здоров’я США про те, що країна очікує отримати інформацію протягом 2-3 тижнів про те, наскільки ефективними є вакцини проти нового штаму коронавірусу Omicron.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода