ГоловнаМіжнародні організаціїЄСНастав час надати Україні членство у ЄС - міністр закордонних справ України

Настав час надати Україні членство у ЄС – міністр закордонних справ України

Настав час надати Україні членство у ЄС, наполягав у вівторок міністр закордонних справ країни Дмитро Кулеба.

“Я закликаю Європейський Союз негайно відкинути всі коливання та скептицизм, що існують у деяких європейських столицях, і надати Україні обіцянку майбутнього членства в ЄС. Цей час настав. На тлі того, що відбувається, це найкраще стратегічне рішення, яке Європа може ухвалити зараз”, – сказав Кулеба на брифінгу.

Також читайте: Президент Туреччини назвав неприйнятним визнання Росією сепаратистських регіонів

Тим часом Європейський Союз активізує групу кібернетичного реагування, щоб допомогти Україні впоратися з російськими атаками, сказав заступник міністра оборони Литви. Це рішення було прийняте після того, як Москва визнала два регіони, що відкололися від України, що викликало реакцію у відповідь Заходу і ще більше посилило побоювання з приводу можливого вторгнення Росії в сусідній пострадянський регіон.

У понеділок міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Росія використовує гібридну тактику, щоб “загострити ситуацію”.

“Ми бачимо кампанії з дезінформації, ми бачимо кібератаки. Ми бачимо, як відкрито розповсюджуються фальшиві новини про Україну, і ми бачимо посилення військової активності”, – сказав він журналістам у Брюсселі.

Раніше ми повідомляли, що заява США налякала туризм Туреччини.

Свіжі новини

Погода

Також читайте