ГоловнаЄгипетЗ Хургади до Луксора на екскурсію туристів вирішено возити по вівторках, четвергах...

З Хургади до Луксора на екскурсію туристів вирішено возити по вівторках, четвергах та неділях

Через наплив туристів до Єгипту з усього світу, значну частину яких складають українці та росіяни, місцева влада заявила про розширення одноденних екскурсійних поїздок з пляжного курорту Хургада до Луксора – програма охоплює знакові пам’ятки країни. Про це повідомило керівництво Луксора.

Як зазначив Салах Аль-Масих, директор Карнакського храму, відвідувачів дійсно стало багато і він дуже радий, що кожен із них знайомиться з історичними пам’ятками та храмами фараонів у Луксорі. Тим більше, що погода в столиці давньоєгипетської цивілізації сприяє тривалому перебування на відкритому повітрі без побоювання обгоріти або отримати сонячний удар.

За словами експерта, рішення запустити туристичні поїздки в Луксор у вівторки, четверги та неділі, було правильним, так як це колиска стародавньої цивілізації.

Маршрут туристам пропонується наступний: З Хургади мандрівників везуть прямо в Луксор, щоб відвідати комплекс храмів у Карнаці та Луксорі, потім туристам покажуть легендарну алею сфінксів, відому як «Дорога фараонів». У давнину вона служила місцем урочистих ходів під час релігійних свят – самі єгиптяни називали її «Шлях Бога» – алея завдовжки 2.7 кілометри та завширшки 7 метрів з’єднує Луксорський храм із Карнакським.

Мандрівників провезуть через Ніл автобусами, щоб побачити пам’ятки колекції музею Заходу, включаючи храм Королеви Хатшепсут, Рамессеум, Мемнон, місто Хабу, а також гробниці Долини Фараонів або як іноді в українському перекладі – Долини царів і цариць.

До речі, у Луксорі нещодавно відбулася знакова подія: «У Єгипті для туристів відродили стародавнє свято віком 5’000 років. ФОТО».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода