ГоловнаCOVID Travel NewsЄгипетська промисловість туризму примусово отримає третю дозу вакцин від ковід

Єгипетська промисловість туризму примусово отримає третю дозу вакцин від ковід

Міністерство туризму та спадщини старовин оголосило про відновлення щеплень для працівників туристичної галузі. Першими бустерну дозу отримають співробітники готелів та компаній, які обслуговують гостей на Червоному морі.

У Єгипті обов’язкова імунізація проти COVID-19 серед персоналу готелів та компаній, що надають туристичні послуги. Людям, які отримали останню дозу не менше ніж півроку тому, тепер зроблять ревакцинацію, повідомляє портал російської туристичної індустрії «Атор».

Рада готелів повідомляє, що досі всі працівники курортів на Червоному морі, Середземному морі (в Олександрії та Мерса-Матрух), а також у Луксорі та Асуані пройшли вакцинацію проти ковіда.

Міністерство охорони здоров’я Єгипту повідомляє, що на сьогоднішній день у країні введено понад 122 мільйони доз вакцин проти коронавірусу, зокрема понад 21 мільйон бустерних вакцин. У країні налічується 1400 центрів вакцинації.

Насамперед вакцинуються співробітники, які щодня контактують з туристами.

За офіційними даними, на 13 січня було зафіксовано 1011 нових випадків зараження коронавірусом, а в середньому за останній тиждень – 915.

Єгипет використовує вакцини від Sinopharm, Sinovac, AstraZeneca, Moderna, Pfizer, Johnson & Johnson та російську Sputnik V.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: ««Правило екватора»: які продукти не можна їсти після 15:00».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода