Єгипет відкрив сайт для отримання українськими туристами електронних віз

Єгипет запустив онлайн-портал електронних віз для полегшення процедури проходження кордону при відвідуванні країни пірамід туристами. За даними Міністерства туризму і старожитностей Єгипту, послуга доступна мандрівникам з 74 країн і на восьми мовах світу, включаючи російську. Годиться цей сайт і для українських туристів.

Як пише видання Egyptianstreets, новий візовий портал дозволить туристам перерахованих на сайті країн легко подати заяву на одноразову і багатократну туристичну візу, оскільки пропонує детальний план оформлення документа. Відзначається, що електронна віза може бути завантажена заявниками і буде перевірена владою після прибуття в Єгипет.

Цей портал також дозволяє туристам оплачувати візу онлайн за допомогою дебетової / кредитної картки і надає докладні інструкції про те, як почати подавати заявку на електронну візу російською мовою. Однією з поширених скарг для прибуваючих мандрівників в минулому була неможливість оплатити візу за допомогою кредитних або дебетових карт в аеропорту, тому що була потрібна оплата в доларах США або єгипетських фунтах.

Вартість візового збору для відвідування Єгипту в туристичних цілях становить:

  • Одноразова віза 25 $
  • Багаторазова віза 60 $
  Болгарія скасувала плату за візи для дітей до 12 років

Згідно з інструкціями на сайті, мандрівникові, що подає онлайн-заявку через портал, необхідно буде переконатися, що він прибуває до Єгипту з наступними документами:

  1. паспорт, дійсний не менше шести місяців з дати прибуття;
  2. роздруківка його електронної візи;
  3. копія маршруту подорожі;
  4. супровідний лист (для ділових поїздок або сімейних візитів);
  5. Детальна інформація про бронювання готелів і місць, які туристи мають намір відвідати.

Згідно з офіційним сайтом, єгипетські паспортні органи як і раніше мають право відмовити будь-якому туристу у в’їзді до Єгипту без пояснення причин, як і у випадку з будь-якими іншими стандартними візами. Є й інші важливі заяви про відмову від відповідальності перед проходженням процесу, які мандрівники можуть перевірити за цим посиланням.

  Болгарія скасувала плату за візи для дітей до 12 років

Після зниження на 70% через пандемію COVID-19 єгипетський туризм почав повільне відновлення. За даними агентства Рейтер, з початку 2021 року Египет приймав майже 500 тисяч туристів. У зв’язку з проведенням поголовної вакцинації працівників туристичної галузі Єгипту готується і сподівається на повноцінне відновлення туристичного сектора до кінця 2021 року.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Погода

Останні новини