ГоловнаCOVID Travel NewsЄгипет почав закривати кордони для туристів

Єгипет почав закривати кордони для туристів

Влада Єгипту намагається уникнути попадання в країну нового штаму коронавірусу, який отримав назву «Омікрон». Для цього нацперевізник EgyptAir оголосив про зупинення польотів до Йоганнесбургу, Південна Африка, рішення було прийняте у зв’язку з розпорядженням Вищого комітету Єгипту з управління кризою з коронавірусом під головуванням прем’єр-міністра Мостафи Мадбулі.

Рейси до ПАР знято з вечора суботи, перший скасований – рейс MS839, що прямував до Йоганнесбургу о 23:00. Причина – рішення ВООЗ, яка класифікувала новий варіант коронавірусу, що виник у південній частині Африки, як «що викликає занепокоєння».

Також вжито й інших заходів – так, ті, хто прибув до Єгипту з Південної Африки непрямими рейсами із семи країн Південної Африки, мають пройти експрес-тест на коронавірус. Причому тих, хто має результат виявитися позитивним, планують негайно депортувати з Єгипту назад. Країни у переліку такі: Південна Африка, Лесото, Ботсвана, Зімбабве, Мозамбік, Намібія та Есватині. При цьому й ті, хто покаже негативний результат, повинні самоізолюватися протягом семи днів, а потім пройти ПЛР-тест після періоду карантину. Усі подорожуючі мають підписати угоду про карантин перед вильотом до Єгипту.

Є побоювання, що це не обійдеться: МОЗ Єгипту вже затвердило новий комплекс заходів. Зокрема, відомством доручено «підвищити ступінь максимальної підготовки до карантину у всіх повітряних, наземних та морських портах Єгипту», а також підвищити рівень туристів, щоб бути впевненими, що вони не заражені можливими інфекціями, особливо з новою мутацією.

Нагадаємо, що в суботу про закриття рейсів до Південної Африки заявила й інша популярна у українських туристів країна – а саме Туреччина. Тим часом штам «омікрон» вже встиг проникнути до Європи – випадки виявлені у Бельгії, Німеччині та Італії.

Тож експерти прогнозують чергові проблеми для туризму та ймовірні закриття. Можна згадати минулорічну історію із штамом «дельта». Тоді, навесні минулого року, «штам, що прийшов» до Туреччини, призвів до різкого сплеску випадків захворювання.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

В Іспанії знову введені маски: МЗС терміново попередило туристів про новий ковід і маски

На популярному курорті перезапустили масочний режим. МЗС терміново попередило...

Covid повертається: Іспанія вводить масочный режим через спалах інфекції

Іспанія повертає масочний режим по всій країні через спалах...

Туризм можуть знову закрити: ВООЗ готується до нової пандемії

Не встиг закритися останній «ковідний» шпиталь, як ВООЗ оголосила,...

Німеччину офіційно попередили про нову епідемію: туризм готують до нових закриттів?

Німеччину офіційно попередили про нову епідемію коронавірусу. При цьому...