ГоловнаЄгипетХургаду завалило снігом, аеропорт тимчасово закрили, дороги перекриті, туристи шоковані

Хургаду завалило снігом, аеропорт тимчасово закрили, дороги перекриті, туристи шоковані

“Спеціальна погодна пропозиція для туристів”, – так у соцмережах прокоментували відео та фото небувалого погодного явища на головному єгипетському червономорському курорті Хургада: вулиці курорту накрив “новорічний” сніг. Погода шокувала відпочиваючих – окрім снігу, провінцію накрили грози та зливи, що призвело до підтоплень, проблем на дорогах, перебоях з електрикою в готелях, а також збоями у роботі аеропорту Хургади та Марса-Алама.

По соцмережах багато поширилися фотографії: снігопад накрив місто, шаром снігу покриті пальми і пляжі, а також дорожні розв’язки. У місті, не розрахованому на таке стихійне лихо, сталися численні відключення світла через обрив проводів та падіння стовпів ліній електропередач. Було також закрито частину доріг: автомобілі на «літній» гумі просто не могли пересуватися в безпечному режимі. Стихія зачепила всю провінцію Червоне море, включаючи такі міста як Хургада, Рас-Гареб та Сафага, і навіть такий віддалений на 200 км на південь курорт як Марса-Алам.

Генерал-майор Амр Ханафі, губернатор Червоного моря, оголосив 1 січня про припинення навчання у всіх державних та приватних школах, а також ухвалив рішення закрити дороги «Хургада-Рас-Гараб» та «Рас-Гаріб-Шейх Фадл-Мінья» для руху автомобілів через погані погодні умови та зливи. На якийсь час було закрито також аеропорт курорту.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: “Ці фрукти допомагають при детоксикації після святкового переїдання“.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода