ГоловнаЄГИПЕТУ Єгипті запустять літаючі таксі для туристів

У Єгипті запустять літаючі таксі для туристів

Розвиток курорту Шарм-ель-Шейх і нові пропозиції для туристів, до яких входить таксі, що літає, обговорили на найвищому рівні єгипетська влада.

За повідомленням місцевих ЗМІ, прем’єр-міністр Мустафа Мадбулі провів зустріч, присвячену реалізації низки проектів розвитку в Шарм-ель-Шейху в рамках доручень президента Абдель Фаттаха ас-Сісі. У тому числі на зустрічі були Халед Аль-Анані, міністр туризму та старожитностей, Хала Аль-Саїд, міністр планування та економічного розвитку, Мохамед Мааїт, міністр фінансів, Махмуд Шаараві, міністр місцевого розвитку, Мохамед Манар Енаба, міністр цивільної авіації та генерал-майор Халед Фуда, губернатор Південного Синаю.

Саме пан Халед Фуда, губернатор Південного Синаю, представив низку проектів, що реалізуються з метою розвитку курорту Шарм-ель-Шейх. Проекти включають численні пропозиції щодо покращення транспортної доступності курорту, а також активацію системи літаючих таксі для полегшення пересування з Шарм-ель-Шейха до знаменитої пам’ятки – монастиря Святої Катерини.

Вони також передбачають розвиток та відновлення аеропорту Святої Катерини. Також згадані дороги до аеропорту, інші дороги та транспортні проекти, у тому числі кільцева дорога. Втім, у якому вигляді єгиптяни планують запустити для туристів «літаюче таксі» – не зрозуміло: у вигляді гелікоптерів, легкомоторних літаків, мотодельтапланів, або у сучаснішому вигляді – пасажирських квадрокоптерів, які активно розробляються в багатьох країнах безліччю фірм…

Також губернатор представив кошторис – поки запрошено 100 мільйонів єгипетських фунтів із 600 мільйонів фунтів як першу оплату пропонованих проектів. Решта суми виплачуватиметься послідовно.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода