ГоловнаCOVID Travel NewsУ Хургаді змінюються правила в'їзду для туристів

У Хургаді змінюються правила в’їзду для туристів

Туроператори представили попередження для туристів, які вирушають на відпочинок до Хургади: з 20 листопада здати ПЛР-тест в аеропорту курорту за готівку стане неможливо. Більше того – здачу тесту можна сплатити лише одним типом кредитної картки. Фактично єгиптяни дещо змінили правила в’їзду до Хургади для нещеплених туристів.

Зазначимо, що без ПЛР-тесту туристів не пропустять: відпочиваючі, які прибувають із Украъни, мають пред’являти до аеропорту відповідну довідку або складати тест. Цей захід не застосовується до вакцинованих та дітей до 6 років.

Туристів, які з якихось причин не встигли скласти тест в Україні, експерти туроператорів попередили про наступне: з 20 листопада в аеропорту Хургади оплатити ПЛР-тест можна буде виключно класичними картками міжнародної платіжної системи VISA. Тобто картами Mastercard, AmEx, навіть картками Visa Electron оплатити тест не можна. Ліквідовано також оплату готівкою. А ось вартість послуги з ПЛР-тестування залишається незмінною – 30 доларів. Навіщо у Хургаді пішли на такий крок – залишається великою загадкою.

Такий захід вжито лише в Хургаді. У Шарм-ель-Шейху система оплати ПЛР-тестів після прильоту не змінюються. Тобто плату за тест беруть готівкою у доларах США або у місцевій валюті за курсом на день оплати. При цьому тривалість одержання тесту може становити кілька годин – проте туриста відправлять до готелю і, якщо раптом результат тесту позитивний, туриста повідомлять про це протягом 48 годин.

Як зазначають експерти турринку, загалом українські туристи не часто користуються тестами в аеропортах Єгипту. Як правило, необхідний ПЛР-тест туристи вважають за краще робити в Україні – це стосується як туристів із Києва, так і з регіонів. Зазначимо, що середні ціни на ПЛР-тести в Київських клініках – від 500 до 1000 гривень, тобто. $18-35. Також тест можна спробувати отримати безкоштовно.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода