ГоловнаГотеліНа Єгипетских курортах почалися рейдерські захоплення відомих готелів

На Єгипетских курортах почалися рейдерські захоплення відомих готелів

Готелі Шарм-ель-Шейха, які знову відкрилися останні місяці, почали відмовлятися від міжнародних готельних брендів, які пропонують підписати з ними нові контракти на оренду та управління їхніми готелями. Причина – побоювання рейдерських захоплень із боку шахраїв, які виступають під іменами цих брендів, запевняючи, що є менеджерами філій цих іноземних фірм у Єгипті.

Як повідомляють єгипетські ЗМІ, вже було виявлено низку подібних випадків, коли невідомі особи заявляли про свою афілійованість із великими іноземними керуючими компаніями та пропонували власникам готелів укласти договори на управління їхніми готелями, після чого власність намагалися захопити. Так, в одній із статей згадується відомий люксовий бренд Hyatt.

Для шахраїв виникла вдала ситуація, оскільки більшість міжнародних компаній з управління готелями та курортами зараз активно працюють над тим, щоб відновити свою діяльність у Єгипті після періоду заморожування бізнесу протягом майже двох років через пандемію та накопичені збитки. Також повертаються і філії міжнародних «арабських та іноземних» ресторанних компаній, що представляють міжнародні бренди, такі як Al Shaya, Starbucks та Fry Days, що працюють у сфері кафе та міжнародних туристичних ресторанів. Вони вирішили знову повернутись до роботи на єгипетських курортах, зокрема в готелях Шарм-ель-Шейха, Хургади та Марса-Алама.

Іноземні готельні бренди зараз поспішають укласти нові контракти з єгипетськими готелями після того, як в’їзний потік туристів до Єгипту став стрімко зростати. І в цей період, як заявляють єгипетські ЗМІ, якраз і активізувалися шахраї.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини