ГоловнаЄгипетУ готелях Хургади влаштують масштабне свято для туристів

У готелях Хургади влаштують масштабне свято для туристів

Українські туристи, які відпочивають у готелях Хургади, зможуть подивитися грандіозне шоу на честь відкриття Алеї Сфінксів, яке відбудеться у Луксорі, після сьомої години вечора в четвер за місцевим часом. Для цього в багатьох готелях Хургади спеціально розмістили гігантські екрани біля басейнів і відкритих пляжів, приєднавши Хургаду до Луксора відеомістом.

Про це заявив Самех Гомаа, заступник голови ради директорів групи туристичних готелів у Хургаді. “Готели прагнули дати туристам можливість відсвяткувати унікальну глобальну подію в Луксорі, за якою стежить весь світ”, – заявив він.

Очікується, що з готелів Хургади церемонію відкриття побачать понад 12 тис. туристів із різних країн. Шоу має розпочатися о 19.30. До нього будуть включені грандіозні світлові шоу «за мотивами» Стародавнього Єгипту, якими будуть охоплені Західний берег, Храм Хатшепсут та Колос Мемнона.

Частиною «давньоєгипетського» шоу стане і персонал готелів, який переодягнеться в одяг фараонів з єгипетськими прапорами. Туристи зможуть зробити пам’ятні фото, щоби опублікувати їх на своїх сторінках у соціальних мережах.

Це, у свою чергу, з погляду готельєрів Хургади «сприяє пожвавленню туризму та залученню туристів до єгипетських туристичних міст».

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте