ГоловнаЄгипетТуризм Єгипту перестав приймати готівку

Туризм Єгипту перестав приймати готівку

«Цифрову трансформацію» переживає туризм Єгипту — це призводить до того, що багато визначних пам’яток перестало приймати готівку. Серед них — піраміди Гізи, Єгипетський музей у Тахрірі, Цитадель Салах ад-Дін, Нубійський музей та Незакінчений обеліск в Асуані тепер вимагають оплати банківськими картками для придбання квитків. Таку заяву Міністерства туризму та старожитностей та Міністерства юстиції транслюють місцеві ЗМІ.

Цей крок є частиною «комплексної стратегії цифрової трансформації» міністерства і слідує за чотирма місяцями застосування цієї системи в храмах в Асуані. Згідно з заявою, наразі всі туристичні об’єкти в Асуані приймають платежі лише банківськими картками.

За словами генерального секретаря Вищої ради у справах старожитностей Мостафи Вазірі, система поступово впроваджуватиметься і в інших туристичних об’єктах Єгипту. Вже наступного тижня готівку перестане приймати і «наступна група об’єктів».

Туристам уточнили, що квитки можна придбати через сайт Egy Monuments. Також вони продаються в семи спеціалізованих офісах продажу банківських карток або карток Meeza.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Влада Єгипту вирішила “відремонтувати” одну з пірамід Гізи спровокувавши скандал

Влада Єгипту вирішила відреставрувати одну з головних пірамід у...

У Єгипті розпочалася реконструкція піраміди Мікеріна

У Єгипті почалася реконструкція піраміди Мікеріна — найпівденнішої, найнижчої...

У Єгипті наступного літа облаштують зону пірамід

У Єгипті обіцяють завершити благоустрій археологічної зони у районі...

Експерти розповіли про сім пірамід у Єгипті, які зазвичай пропускають туристи

Великі піраміди на плато Гіза входять до списку найбільш...