Розкриті нові факти про прокляття фараонів

«Прокляття фараонів» – це міф, пов’язаний з відкриттям могили Тутанхамона. Археологи, які виявили могилу, зазнавали дивних і підозрілих випадків, деякі з яких призвели до їх смерті.

Деякі люди вважають, що ця смерть була наслідком прокляття, яке було розв’язане, коли вони відкрили гробницю і занепокоїли царя фараона в його могилі.

Майже через сто років після того, як Говард Картер відкрив могилу фараона Тутанхамона в 1922 році, який розкриває факти про смерть графа Карнарвона, який фінансував місію, яка виявила могилу Тутанхамона.

Смерть Карнарвона вважалася найпомітнішою із смертей, які, як стверджується, були наслідком прокляття фараонів.

Карнарвон помер від укусу комара, який він отримав, перебуваючи на Нілі, лише через шість місяців після того, як могилу було виявлено, і після попередження про наслідки відкриття гробниці фараона від романіста Мері Корелі за два тижні до цього.

Розкриті нові факти про прокляття фараонів

Нові висловлювання Фіони Герберт, нащадка лорда Карнарвона, прозвучали в документальному фільмі під назвою Прокляття короля Тут 22 липня, в яких викладаються дві дивні події, що відбулися відразу після смерті Карнарвона.

  Ще один танкер сів на мілину в Суецькому каналі

За словами Герберта, у Каїрі в ніч смерті Карнарвона згасло світло, і собачка лорда Карнарвона Сюзі також померла після шаленого виття.

Документальний фільм також розповідав про самогубство археолога Х’ю Евеліна Уайта, який повісився в 1924 році, залишивши записку, яка нібито була написана в його крові.

Аарон Ембер, єгиптолог, який був наближений до Карнарвона, загинув у 1926 році в пожежі у своєму домі. І хоча часу для втечі було достатньо, він кинувся у вогонь, щоб врятувати рукопис книги, над якою він працював, під назвою «Книга мертвих».

Документальний фільм також показав, що вранці першого дня, коли Картер відкрив гробницю, над місцем розкопок був помічений сокіл. Оповідач фільму пояснив, що єгипетські робітники вважають це поганою прикметою.

  В Єгипті зняли рекламний відеоролик для залучення туристів
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

В Єгипті зняли рекламний відеоролик для залучення туристів

Орган Єгипту зі Сприяння Туризму підготував рекламний короткометражний фільм про Шарм-Ель-Шейх, який пояснює його систему безпеки та переваги. Фільм доступний арабською та англійською мовами,...

Твердження про те, що стародавні єгиптяни були чорними неправдиве: Захі Хавасс

Ми вважаємо, що походження древніх єгиптян було суто єгипетським на основі відкриття, зробленого британським єгиптологом Фліндерсом Петрі в Накаді, говорить відомий єгиптолог. Всесвітньо відомий єгиптолог...

Контейнерне судно EVER GIVEN офіційно конфісковано

Голова Суецького каналу Усама Рабі повідомив Youm7 у вівторок, що контейнерне судно MV EVER GIVEN було офіційно конфісковано, оскільки експлуатуюча компанія не бажає виплачувати...

В Єгипті виявили затонулий корабль 18 століття

Археологічна місія на факультеті мистецтв Олександрійського університету під наглядом Вищої ради старожитностей виявила передню частину корабельної аварії на острові Саадана в Червоному морі. Це...
Погода

Останні новини