ГоловнаЄгипетРозкриті нові факти про прокляття фараонів

Розкриті нові факти про прокляття фараонів

«Прокляття фараонів» – це міф, пов’язаний з відкриттям могили Тутанхамона. Археологи, які виявили могилу, зазнавали дивних і підозрілих випадків, деякі з яких призвели до їх смерті.

Деякі люди вважають, що ця смерть була наслідком прокляття, яке було розв’язане, коли вони відкрили гробницю і занепокоїли царя фараона в його могилі.

Майже через сто років після того, як Говард Картер відкрив могилу фараона Тутанхамона в 1922 році, який розкриває факти про смерть графа Карнарвона, який фінансував місію, яка виявила могилу Тутанхамона.

Смерть Карнарвона вважалася найпомітнішою із смертей, які, як стверджується, були наслідком прокляття фараонів.

Карнарвон помер від укусу комара, який він отримав, перебуваючи на Нілі, лише через шість місяців після того, як могилу було виявлено, і після попередження про наслідки відкриття гробниці фараона від романіста Мері Корелі за два тижні до цього.

Розкриті нові факти про прокляття фараонів

Нові висловлювання Фіони Герберт, нащадка лорда Карнарвона, прозвучали в документальному фільмі під назвою Прокляття короля Тут 22 липня, в яких викладаються дві дивні події, що відбулися відразу після смерті Карнарвона.

За словами Герберта, у Каїрі в ніч смерті Карнарвона згасло світло, і собачка лорда Карнарвона Сюзі також померла після шаленого виття.

Документальний фільм також розповідав про самогубство археолога Х’ю Евеліна Уайта, який повісився в 1924 році, залишивши записку, яка нібито була написана в його крові.

Аарон Ембер, єгиптолог, який був наближений до Карнарвона, загинув у 1926 році в пожежі у своєму домі. І хоча часу для втечі було достатньо, він кинувся у вогонь, щоб врятувати рукопис книги, над якою він працював, під назвою «Книга мертвих».

Документальний фільм також показав, що вранці першого дня, коли Картер відкрив гробницю, над місцем розкопок був помічений сокіл. Оповідач фільму пояснив, що єгипетські робітники вважають це поганою прикметою.

Свіжі новини

Погода

Також читайте