ГоловнаЄгипетРівень одужання від COVID-19 в Єгипті досяг 76,7%

Рівень одужання від COVID-19 в Єгипті досяг 76,7%

Показник одужання від коронавируса (COVID-19) в єгипетських лікарнях-ізоляторах досяг 76,7 відсотка після того, як число людей, видужуючих від вірусу, збільшилася до 150 924 випадку, згідно із заявою Міністерства охорони здоров’я.

На фото Міністр охорони здоров’я Єгипту Хала Заєд

Міністерство охорони здоров’я Єгипту заявило, що згідно з рекомендаціями Всесвітньої організації охорони здоров’я, випущеним 27 травня 2020 року, зникнення симптомів протягом 10 днів після зараження є ознакою одужання пацієнта від вірусу корони.

Міністерство заявило, що загальна кількість інфекцій, зареєстрованих на даний момент в Єгипті, складає 196 709 випадків, в тому числі 150 924 випадки, які були вилікувані, і 11 680 випадків смерті.

МОЗ продовжує підвищувати рівень підготовки у всіх провінціях республіки Єгипет, з ретельно стежити за ситуацією щодо проявів вірусу «корони» і приймати всі необхідні профілактичні заходи проти будь-яких вірусів чи інфекційних захворювань, а також міністерство виділило ряд засобів зв’язку для прийому запитів громадян. Гаряча лінія «105», «15335» та номер WhatsApp «01553105105», а також додаток «Egypt Health», доступний на телефонах.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Туристка із Сінгапуру зникла безвісти під час відпустки в Іспанії

Повідомляється, що 39-річна громадянка Сінгапуру прилетіла до міста Хавеа...

Потужне виверження вулкана відбулося в Індонезії

В Індонезії сталося сильне виверження вулкана Руанг. Влада побоюється...

Єгипет накриває депресія та різкі погодні гойдалки з піском та пилом

Єгипет накриває депресія — у метеорологічному сенсі: саме так...

У Туреччині назвали наскільки готелі підвищать ціни

Якщо в Туреччині хочуть отримати дохід від туризму, який...

Для туристів запустили безкоштовний рейс без вказівки кінцевого пункту: про нього капітан оголосив за 2 години після зльоту

Оригінальним способом вирішила порадувати своїх туристів – учасників програми...