ГоловнаЄгипетНа пляжі Хургади прийшла гігантська акула

На пляжі Хургади прийшла гігантська акула

Гігантська китова кита припливла до популярних пляжів Хургади, привертаючи увагу туристів. Її поява в прибережних водах Червоного моря стала несподіваним і знаковим моментом, що сприятиме пожвавленню туризму в регіоні, повідомив єгипетський сайт Dostor.

Очевидці, які спостерігали за морською істотою, встигли зробити знімки та зняти відео, щоб опублікувати рідкісне явище у соціальних мережах. На ролики та фотографії звернули увагу інші мандрівники, які заявили, що готові вирушити до Хургади негайно — все заради того, щоб на власні очі побачити цього гіганта.

Як зазначило видання, тигрова акула, яку відпочиваючі не повинні боятися, стала безкоштовною рекламою для єгипетських курортів у вересні. Події, подібні до цього, надають позитивного іміджу і роблять безкоштовну рекламу курортам, що важливо для туристичного сектора.

Нагадаємо, раніше у водах Червоного моря біля популярного курортного міста Хургада в Єгипті камера одного з дайверів зняла появу істоти, що майже зникла з вини людини — русалку — подробиці читайте тут.

Довідка: Китова акула – найбільша з видів акул, її розмір досягає 20 метрів. На відміну від більшості акул, вона харчується планктоном і не становить небезпеки для людини. Мешкає у тропічних водах Світового океану та здійснює далекі міграції. Незважаючи на заборони на її промисел, чисельність гігантських риб продовжує скорочуватися через повільне розмноження та браконьєрство. Чисельність китових акул у світі залишається невідомою.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Пекельні умови дісталися Єгипту. Згідно з інформацією метеобюро на курорти прийшла місцева спека

Пекельні умови дісталися Хургади і Шрам-ель-Шейха. Згідно з інформацією...

У популярному готелі в Єгипті отруїлися туристи, дійшло навіть до гепатиту А

Готель у Хургаді на все включено довів туристів до...

На Карибському острові акула напала на туриста

Як повідомляє ВВС, на карибському острові Тобаго на туриста...

У Австралії хлопчика вкусила Велика біла акула після того, як він упіймав її під час риболовлі

Незалежно від того, чи є професійним рибалкою або любителем,...

На Мальдівах акула напала на туриста

На Мальдівах акула напала на туриста: чоловік, національність якого...