ГоловнаЄгипетДоходи від подорожей та туризму на Близькому Сході можуть зрости до $246...

Доходи від подорожей та туризму на Близькому Сході можуть зрости до $246 млрд у 2022 році

Нове дослідження Всесвітньої ради з подорожей та туризму (WTTC) показало, що доходи сектора подорожей та туризму на Близькому Сході можуть досягти $246 млрд цього року, що лише на 8,9% нижче за рівень до пандемії.

У 2019 році, до того як пандемія завдала удару і почала руйнувати економіку по всьому світу, сектор подорожей та туризму в регіоні переживав бум, приносячи дохід у розмірі $270 млрд.

Однак, коли в 2021 році COVID-19 майже повністю зупинив міжнародні поїздки, його внесок упав на 51,1%, що призвело до жорстоких втрат у розмірі понад $138 млрд.

Останнє дослідження WTTC показує, що в міру того, як регіон продовжує відновлюватися після пандемії, а основні ринки знову відкривають кордони та послаблюють обмеження на поїздки, вклад сектору в зайнятість може досягти рівня до пандемії цього року.

Більше того, дослідження показує, що якщо цього року країни продовжать темпи розгортання програми вакцинації, а обмеження на міжнародні поїздки будуть ослаблені по всьому світу, то до кінця 2022 року в секторі буде зайнято 6,8 млн осіб, що всього на 40 000 менше, ніж до пандемії.

“Пандемія COVID-19 завдала значної шкоди сектору подорожей та туризму на Близькому Сході, але тепер у нас є підстави для справжнього оптимізму”, – сказала президент та генеральний директор WTTC Джулія Сімпсон.

“З моменту початку пандемії уряди країн Близького Сходу продемонстрували реальну прихильність до подорожей і туризму. Зокрема, Саудівська Аравія продемонструвала сильне лідерство протягом усієї кризи і робить великі інвестиції в цей сектор”.

“У 2022 році на нас чекає потужне відновлення, якщо уряди країн регіону продовжать відкривати свої кордони і знімати обмеження на поїздки, що вплине на економіку, суспільство і робочі місця”, – додала вона.

На думку WTTC, щоб максимально наблизитися до цьогорічного допандемічного рівня, уряди країн світу повинні продовжувати приділяти особливу увагу поширенню вакцин та забезпечити вільне пересування повністю вакцинованих мандрівників.

Всесвітній туристичний орган також закликає уряди країн Близького Сходу та всього світу відмовитися від клаптевих обмежень та дозволити міжнародні поїздки з використанням цифрових рішень, які дозволяють мандрівникам підтвердити свій статус швидким, простим та безпечним способом.

Що стосується Єгипту, Саїд Ель-Батуті – економічний радник ЮНВТО, член Європейської економічної комісії ООН та член правління Німецької туристичної асоціації – сказав у лютому в інтерв’ю Daily News Egypt, що хороша причина для оптимізму полягає в тому, що Єгипет є одним із перших туристичних. напрямів, де розпочалося відновлення.

Він сказав, що остаточні цифри за 2021 рік ще не доступні, але він очікує, що кількість туристів, які відвідали Єгипет протягом 2021 року, склала близько 4,5 млн. туристів, і очікується, що це число збільшиться протягом 2022 року і досягне близько 7 млн. туристів – за умови, що коронавірус не розвиватиметься далі – і якщо це станеться, Єгипет досягне близько $7,2 млрд. доходів від туризму.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Африці господар житла з Airbnb розстріляв туристку з двома дітьми

Як повідомляє видання De Telegraaf, у Белізі чоловік розстріляв...

COVID-19: у країнах Азії збільшилася кількість нових випадків захворювання

На тлі сплеску випадків COVID-19, викликаного високоінфекційним варіантом JN.1,...

Стали відомі країни світу у які туристи відмовляються їхати

Під натиском масового туризму у світі залишається все менше...

Турист отримав постріл в обличчя після прильоту в ПАР і дивом залишився живим

55-річний американець прилетів до Кейптауна, щоб зустрітися з друзями,...

Один із найпопулярніших блогерів світу відкрив 100 свердловин у кількох країнах Африки

Один із найпопулярніших блогерів світу MrBeast (Джиммі Дональдсон) відкрив...