Заступник Міністра закордонних справ Сергій Кислиця прийняв Посла Японії Шігекі Сумі

28 грудня 2018 року Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця провів зустріч з Послом Японії Шігекі Сумі у зв’язку із завершенням його дипломатичної місії в Україні.

Сторони обговорили здобутки двостороннього співробітництва за період роботи Шігекі Сумі в Києві, зокрема проведення першого в історії візиту Прем’єр-міністра Японії в Україну у 2015 році, візиту Президента України до Японії у 2016 році, організацію Року Японії в Україні та відкриття Офісу «ДЖАЙКА» в Україні у 2017 році.

Дипломати обмінялися думками щодо подальшого розвитку українсько-японських відносин на двосторонньому рівні та у рамках міжнародних організацій.

Заступник Міністра привітав Посла Японії з нагородженням орденом «За заслуги» та подякував за роки активної підтримки України і значний особистий внесок у поглиблення співробітництва між обома країнами.

  В Японії Сакура зацвіла на початку цього року через зміни клімату
Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

В Японії Сакура зацвіла на початку цього року через зміни клімату

Знаменитий сезон цвітіння сакури в Японії припав на набагато більш ранній термін, і це явище відбулося через понад 1200 років. Улюблена квітка Японії, відома як...

Міністр охорони здоров’я Японії вибачився за порушення протоколу COVID-19

Міністр охорони здоров'я Японії вибачився у вівторок після того, як ЗМІ повідомили, що співробітники міністерства зібралися в ресторані пізно вночі в Токіо в порушення...

Олімпійський факел починає свою 121-денну подорож по Японії

Факел був запалений в четвер вранці в префектурі Фукусіма на північному сході Японії під час церемонії, закритою для публіки через COVID-19, але транслювалася онлайн...

Іноземні глядачі офіційно не допускаються на Олімпійські ігри 2021 в Токіо

Організатори підтвердили, що після кількох місяців чуток, закордонних глядачів не пустять на літні Олімпійські ігри в Токіо.
  Олімпійська Японія за Закон про паспорти вакцинації
"Щоб прояснити власникам квитків, які проживають за кордоном,...
Погода

Останні новини