ГоловнаВелика БританіяВ Британії тисячі туристів змушені кидати свої валізи в аеропортах, сподіваючись відлетіти...

В Британії тисячі туристів змушені кидати свої валізи в аеропортах, сподіваючись відлетіти без багажу: черги досягають 12 годин

Авіахаос продовжує доставляти туристам проблеми, причому не лише з приводу прильоту та вильоту – справжнім лихом тепер стала й доставка багажу. Європейські ЗМІ пишуть про один скандал за іншим – десь туристів закликали залишити багаж і летіти тільки з ручною поклажею, інших попередили, що їм чекати в аеропорту не менше 12 годин, коли їм нарешті видадуть валізи. А багато хто взагалі не може ніяк знайти свої валізи. Все це стимулює справжні бунти.

Розвантаження та навантаження багажу пов’язують із тими самими проблемами нестачі робочих рук, у зв’язку з масовим звільненням персоналу під час пандемії. Ситуацію посилюють масові затримки рейсів та паніка туристів, які прибувають на рейс набагато раніше, ніж належить.

«Навантаження та розвантаження багажу за фактом тепер зламані, тому масові черги та паніка. Туристів просять залишити валізи та подорожувати лише з ручною поклажею, обіцяючи відправити багаж за два дні. Справжній стрес», – наводить скарги туристів The Sun.

Обіцянки доставити багаж не дуже збуваються – одна з туристок поскаржилася, що зрештою залишилася без своєї валізи майже три тижні. «Пройшло вже 19 днів з того часу, як ми востаннє бачили наш багаж», – сказала вона.

Ще один скандал підняли туристи британського TUI, після того як чекали на отримання багажу 12 годин. Вони мало не висадили двері багажного відділення. Як з’ясувалося, туристів було перенаправлено в інший аеропорт, а потім простояли в черзі 12 годин, чекаючи на валізи.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Тбілісі збудують новий міжнародний аеропорт

У столиці Грузії Тбілісі з'явиться новий аеропорт, тому що...

Пасажирка рейсу з Москви до Єревану заявила про бомбу в рюкзаку

Пасажирка рейсу, що летів із Москви до Єревану, повідомила...

Складено рейтинг найкращих аеропортів світу

Міжнародна рада аеропортів (ACI World) оголосила лауреатів премії ASQ...

В Австралії два пасажирські літаки зіткнулися на злітно-посадковій смузі

Два літаки авіакомпанії Qantas Airways Limited зіткнулися в аеропорту...

Озброєні люди намагалися захопити міжнародний аеропорт Гаїті

Озброєні люди намагалися захопити головний міжнародний аеропорт у столиці...