ГоловнаВелика БританіяТуристів попередили про можливий хаос під час поїздок до Європи

Туристів попередили про можливий хаос під час поїздок до Європи

Страйки, затримки та скасування рейсів загрожують високому літньому сезону — туристів попередили про можливий хаос під час поїздок до Європи. Як заявляє видання Schengenvisainfo, європейські профспілки попередили Євроконтроль, що протягом найближчих шести місяців у Європі можуть відбутися масові страйки.

При цьому конкретних дат не оголошено, оскільки це було «тільки попереднє попередження». Поки що Євроконтроль, тобто Європейська організація з безпеки аеронавігації, веде переговори з профспілками і «сподівається на позитивний результат». Але туристів уже попередили, щоби готувалися до гіршого.

Так, як заявила виконавчий директор лондонського аеропорту Gatwick Стюарт Вінгейт, страйки можуть стати «одним з найбільших головних болів» аеропорту цього літа. Також вона зазначила, що у найближчі вісім тижнів очікується 33 000 рейсів на день, що на 8% більше у порівнянні з тим, що було здійснено за той же період минулого року, а це означає, що зростає ймовірність збільшення кількості скасування та затримок рейсів.

При цьому, як зазначають у Євроконтролі, середня затримка на рейс у першому кварталі 2023 року збільшилася до 5-річного максимуму в 14,5 хвилини на рейс порівняно з першим кварталом 2022 року, коли середня затримка на рейс становила 9,5 хвилини на рейс.

Ще одна інформація, що насторожує, — що саме страйки були основною причиною всіх збоїв, зареєстрованих у першому кварталі цього року.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Число ночівель туристів до ЄС у 2023 році було рекордним

Статистичне управління Євросоюзу (Eurostat) повідомляє, що туристи провели загалом...

У другій половині 2024 року запрацюють нові правила в’їзду до країн Євросоюзу

Країни Євросоюзу планують перехід на Entry/Exit System (EES) до...

Європейський Союз кардинально змінює правила в’їзду та виїзду

З другої половини 2024 року правила в'їзду до Шенгенської...

ЄС запустить систему в’їзду ETIAS не раніше 2025 року

Нову пропускну систему для відвідування країн ЄС, так звану...