ГоловнаВелика БританіяСполучене Королівство Великої Британії підготували нового Посла в Україну

Сполучене Королівство Великої Британії підготували нового Посла в Україну

Ротація посла Великобританії в Україні відбудеться влітку поточного року – замість Джудіт Гоф на цю посаду призначено Мелінда Сіммонс (Melinda Simmons).

“Пані Мелінда Сіммонс була призначена на посаду посла Великобританії в Україні після пані Джудіт Гоф …, яка відправиться на інше дипломатичне призначення. Пані Сіммонс почне свою роботу в Україні влітку 2019 року”, – говориться в прес-релізі на сайті уряду Великобританії у вівторок.

У своєму мікроблозі в Твіттері М.Сіммонс вказала: “Дуже рада призначенням на посаду посла Великобританії в Україні! Наполегливо вивчаю українську мову і з нетерпінням чекаю зустрічі з Україною і українцями” (повідомлення написано українською мовою).

М.Сіммонс в 2003-2005 роках очолювала відділ з питань Африки, а також відділ підготовки до саміту “Великої вісімки”. 2005-2008 – начальник відділу Південної Африки Міністерства міжнародного розвитку. 2011-2013 – заступник директора департаменту Європи МЗС Великобританії. 2017-2018 – директор спільних фондів Національного секретаріату з безпеки.

Дж.Гоф була призначена послом Великобританії в Україні на початку 2015 року.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини