ГоловнаВелика БританіяПосол Джудіт Гоф записала прощальне відео

Посол Джудіт Гоф записала прощальне відео

Посол Джудіт Гоф завершує свою 4-річну дипломатичну місію в Україні і записала прощальне відео:

“Днями закінчується моя робота в Україні. 4 роки у ролі посла Великої Британії промайнули швидко. За цей час я та моя команда, а також наші міжнародні партнери намагалися максимально допомогти Україні та українцям, які протистоять російській агресії.

Я пишаюся тими змінами та реформами, які відбулися в Україні за останні 5 років. І пишаюся тим, що Велика Британія мала нагоду посприяти цим змінам. Зокрема, Британія допомагала у створенні НАБУ та Вищого Антикорупційного Суду, британські інструктори за програмою Operation ORBITAL провели для понад 13 тисяч українських військових тренінги, ми навчили англійської мови 600 нових патрульних, 2800 держслужбовців та підвищили кваліфікацію 5 тисячам українських викладачів та вчителів.

Сьогодні я їду з країни, в якій за останні кілька місяців двічі пройшли успішні, прозорі та демократичні вибори. Велика Британія радо допомагала у їхньому проведенні.

У 2017 році Британія започаткувала міжнародний майданчик для обговорення змін у країні – Ukraine Reform Conference, який нещодавно зібрався втретє – цього року у Торонто.

Спільно з українською владою ми опікувалися темою гендерно зумовленого насильства та допомогли з Фондом Народонаселення ООН в Україні понад 90 тисячам жертв домашнього насильства.

Британія стала ключовим партнером України по розмінуванню. Разом з британською НГО ми рятуємо людей від мін на сході України.

І це далеко не повний список того, що ми зробили і робимо разом.

Україна залишається важливою для Британії: протягом минулих 4 років відбулося понад 30 візитів британських міністрів та високопосадовців до України. Зокрема, 3 візити міністрів оборони та 2 візити міністра закордонних справ, яким на той момент був Борис Джонсон, новопризначений прем’єр-міністр Великої Британії.

Але найперше, чим мені запам’ятаються Україна та Київ, – це талановиті люди з гарячими серцями, які вболівають за успішну Україну. Це люди, які своїми діями роблять свою країну кращою: невтомно працюють на благо людей, виступають драйверами змін, привозять Євробачення до Києва, організовують класний фінал Ліги Чемпіонів, боряться за інклюзію та права людини, проводять KyivPride.

Щодня я пересвідчуюся в тому, що українці надзвичайно стійкий та вольовий народ, який прагне змін на краще. За чотири роки я багато чому навчилася в українців, і це не лише танці та колядки. Я обіцяю продовжувати вдосконалювати свою українську.

Київ та Україна вже зайняли важливе місце у моєму серці та у серцях членів моєї сім’ї.

Дякую усім за 4 яскравих роки та до зустрічі!”

Свіжі новини

Погода

Схожі новини