ГоловнаВелика БританіяЄвропейський лоукостер easyJet пропонує послугу, яка позбавить мороки з багажем

Європейський лоукостер easyJet пропонує послугу, яка позбавить мороки з багажем

Європейський лоукостер easyJet пропонує пасажирам нову послугу, яка позбавить їх клопоту з багажем.

Як повідомляє Avianews, новий сервіс передбачає, що мандрівник може здати багаж прямо вдома, а потім отримати свою валізу після прибуття в готель або офіс у місті прильоту.

Як повідомляється, пасажиру не потрібно буде підходити до стійки реєстрації в аеропорту для здачі багажу під час вильоту або забирати його у залі прильоту — за нього це зроблять кур’єри. Послугу надає компанія Airportr, яка почала співпрацювати із easyJet.

На даний момент сервіс обмежений. Багаж забирають вдома перед рейсом і привозять за адресою у місті прильоту лише пасажирам, які вилітають із лондонського аеропорту Гатвік до Женеви. Реєстрація багажу вдома в Лондоні коштує від 38 фунтів стерлінгів (43 євро), а доставка багажу за вказаною адресою за прильотом до Женеви — від 40 фунтів стерлінгів (46 євро).

Якщо пасажир вилітає з Гатвика або Женеви за будь-яким іншим маршрутом easyJet, він може замовити реєстрацію багажу вдома, проте після прильоту йому доведеться самостійно забрати свою валізу в залі прильоту.

Для всіх рейсів easyJet до Женеви пасажир може замовити доставку багажу після прильоту. У такому разі кур’єр забере валізу з багажної каруселі в аеропорту Женеви і доставить її за вказаною адресою.

Нову послугу включено за замовчуванням у найдорожчий тариф Flexi. Пасажири easyJet з такими квитками можуть замовити безкоштовну реєстрацію багажу при вильоті з аеропорту Гатвік або Женеви.

Решта клієнтів easyJet надає послугу за окрему плату. У деяких випадках ціна доставки багажу перевищує ціну найдешевших авіаквитків. Якщо переліт з Гатвіка до Женеви 23 січня 2024 коштує 30 фунтів стерлінгів (34 євро), то доставка багажу від дверей до дверей на цьому маршруті обійдеться від 78 фунтів стерлінгів (89 євро).

Свіжі новини

Погода

Також читайте