ГоловнаLifeStyleБританці пояснили, чому росіяни та румуни аплодують при приземленні літака, образивши останніх

Британці пояснили, чому росіяни та румуни аплодують при приземленні літака, образивши останніх

У польоті літаком є ​​певна театральність, тому деякі туристи досі не розлучилися з манерою плескати в долоні, коли літак приземляється. Крім того, це своєрідний розслаблюючий момент. Проте здебільшого аплодують пілотам «дикі люди» з країн, які досі незвичні до польотів – заявили британські психологи, зарахувавши до останніх румунів і зрозуміло, росіян.

«Є ряд психологічних та культурних причин, через які люди аплодують при приземленні літака. Деякі люди просто не можуть утриматися від овацій. На підсвідомому рівні це момент спільного виживання, тому що навіть для досвідчених мандрівників момент приземлення найнебезпечніший», – заявила експерт з мови тіла Джуді Джеймс. За її словами, «це дуже драматично», коли колеса торкаються смуги. «Більшість людей не усвідомлюють, що напружені та затримують дихання. Але потім нас бентежить власний страх, і це повертає нам контроль. Коли після цього ми робимо багато шуму разом — це змушує нас не виглядати боягузами, якими ми почуваємося», – додала вона.

Також експерт заявила, що політ для багатьох залишається особливим досвідом та повернення на землю в такому разі – свого роду кінець шоу. «У польоті є певна театральність – нам здається, що ми були аудиторією, коли з динаміків долинав голос капітана. Ми відчуваємо, що маємо аплодувати цьому, ніби ми щойно подивилися виставу».

При цьому британські експерти додали, що люди з одних країн набагато частіше аплодують, ніж з інших. Такими були названі румуни та росіяни. Румуни, нібито заявили самі, що «аплодують щоразу, особливо на дешевих рейсах – здебільшого через відсутність освіти та звички до польотів». «До 1989 року, коли відбулася румунська революція, дуже мало румунам дозволялося перетинати кордон, тому летіти в літаку було так само ймовірно, як летіти на космічному шатлі», – запевняють вони. Причому тут росіяни – залишилося загадкою.

При цьому експерт додала, що на британських рейсах “практика вимирає”. По-перше, люди вже не так відчувають страх у польоті, і страх здебільшого пов’язаний не зі зльотом та посадкою, а з тероризмом. А по-друге, «це жахливо не круто» – впевнена психолог. Ніхто не хоче здатися новачком, який летить уперше. Або румуном.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: Помилка, яку ви робите при приготуванні овочів, роблячи їх не корисними

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода