ГоловнаВатиканПапа Римський просить російського патріарха про мир

Папа Римський просить російського патріарха про мир

Церква має використовувати не мову політики, а мову Ісуса, сказав Папа Франциск патріарху Російської православної церкви Кирилу під час їхніх переговорів щодо України, повідомляє Ватикан.

Глава Католицької церкви провів відеодзвінок з патріархом Кирилом, ключовою опорою в правлячому апараті президента Володимира Путіна, в якому він сказав, що вони мають бути “єдиними у своїх зусиллях щодо сприяння миру” після вторгнення Росії 24 лютого.

Російський Патріарх Кирило також обговорив конфлікт в Україні з архієпископом Кентерберійським.

У вівторок мер української столиці Віталій Кличко закликав Папу Франциска відвідати місто, незважаючи на війну, заявивши, що його присутність є ключем до порятунку життів та досягнення миру, повідомляє Reuters.

“Ми вважаємо, що особиста присутність (Папи Римського) у Києві є ключем до порятунку життів та пошуку шляху до миру в нашому місті, країні та інших місцях”, – написав Кличко. Якщо особистий візит неможливий, мер запропонував провести відеоконференцію у прямому ефірі або в записі, у якому також візьме участь президент України Володимир Зеленський. “Ми закликаємо вас як духовного лідера виявити співчуття, стати поруч з українським народом, поширюючи заклик до миру”, – йдеться у листі, зміст якого підтвердила прес-секретар мера.

Свіжі новини

Погода

Також читайте