ГоловнаТаїландУ Таїланді вигадали новий податок на туристів - тепер за виїзд

У Таїланді вигадали новий податок на туристів – тепер за виїзд

Новий податок на туристів – тепер за виїзд з країни, запропонували запровадити владу Таїланду. Згідно з пропозицією Департаменту доходів Таїланду передбачається ввести податок на від’їзд у розмірі 1000 бат (1100 грн.) для всіх авіапасажирів, що вилітають – як тайців, так і іноземців.

Для тих, хто залишає королівство, наземним або водним способом податок теж буде, але менший. Щоправда, поки місцеві представники турринку намагаються оскаржити цей закон.

У центрі уваги, щоправда, не іноземні туристи, а тайці, хоча платитимуть податок усі, включаючи іноземних туристів. Так, згідно з пропозицією з пасажирів авіакомпаній стягуватиметься плата у розмірі 1000 батів за виїзд з країни, а з тих, хто виїжджає сушею та морем, стягуватиметься плата у розмірі 500 батів, «щоб утримати місцевих жителів від витрати занадто великих грошей за кордоном».

Щоправда, поки що ця пропозиція про новий податок на рівні пропозицій та інтернет-опитування. У ньому «широкому загалу» пропонують поділитися думкою до 17 травня.

Оголошення при цьому вже було зустрінуте критикою з боку офіційних осіб з туризму, які вважають, що податок завдасть шкоди туристичній індустрії Таїланду, що відновлюється, особливо з урахуванням того, що постійно відкладається «туристичний податок» у розмірі 300 бат все ще знаходиться на полиці на тлі побоювань галузі. Крім цього, вони додають податок на виліт став би додатковим головним болем для авіакомпаній.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте