ГоловнаCOVID Travel NewsУ Таїланді розкрився масовий обман туристів готелями

У Таїланді розкрився масовий обман туристів готелями

Заходи безпеки, вжиті в Таїланді, деякі нечисті на руку тайські готелі почали використовувати, щоб нажитися на туристах – таке зізнання озвучили чиновники з CCSA, аналога тайського українського оперштабу по коронавірусу. Махінація проста – туристам продають лише номер, без обов’язкового, за правилами Thailand Pass, комплекту з тесту ПЛР та трансферу після прибуття, а далі, після прибуття мандрівника до королівства, вимагають з туриста грошей, але вже за повний турпакет вдруге.

Як заявив представник CCSA Апісамай Срірангсон, деякі готелі навмисно роблять цю махінацію – тобто. продають тільки номер, тоді як вимоги Thailand Pass передбачають, що пакет повинен включати транспортування з аеропорту до готелю та тестування PCR після прибуття. У результаті, коли прибуває турист, що нічого не підозрює, йому доводиться придбати новий пакет, інакше він ризикує відмовою у в’їзді до Таїланду. При цьому виплачених за попереднє бронювання грошей готелі не повертають особливо якщо туристи забронюють пакет Thai Pass в іншому готелі.

«У деяких готелях були пакети, які включали трансфер та тест та Covid-19, але також дозволяли відвідувачам бронювати лише номери та самостійно проходити тестування на ПЛР. Це свідчить про те, що такі готелі навмисно дурили відвідувачів. Відвідувачі, які не знали про вимоги та купили неповні пакети, пізніше мали скасувати своє бронювання і, в деяких випадках, не отримали відшкодування», – заявив тайський чиновник.

Згідно з правилами, за якими з 1 листопада Таїланд знову відкрився для вакцинованих мандрівників із 63 схвалених країн, всі, хто прибуває, повинні пройти реєстрацію Thai Pass. Вона, у свою чергу, вимагає від туриста доказ повної вакцинації, негативний результат ПЛР протягом 72 годин після поїздки та страховку з покриттям у 50’000 доларів США, включаючи страхування Covid-19. Крім того, туристи повинні мати трансфер з аеропорту, заброньований через їхній готель, і повинні пройти другий тест PCR, організований у готелі.

«Готелі були поінформовані про всі умови, що стосуються системи Thai Pass, та іноземцям, які не придбали трансфер з аеропорту до свого готелю, а також другого ПЛР-тесту, буде відмовлено у дозволі на в’їзд до країни», – заявив тайський чиновник.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода