ГоловнаCOVID Travel NewsУ Таїланді переплюнули всіх, пішовши проти здорового глузду та загальносвітового тренду

У Таїланді переплюнули всіх, пішовши проти здорового глузду та загальносвітового тренду

Тайські чиновники від охорони здоров’я не готові відмовлятися від політики ковідних обмежень для туристів: хоча Таїланд і намагається максимально упросити в’їзд туристів, позиція місцевого Оперштабу йде проти загальносвітового тренду на відміну пандемії. Зокрема, горезвісний Thai Pass, який необхідно отримати туристу перед вильотом до Королівства, вирішено зберегти до кінця червня – і це як мінімум. Таким чином, Таїланд переплюнув всі інші популярні туристичні напрямки, зберігши ковідні обмеження для туристів, а для місцевого турбізнесу це фактично стало катастрофою на майбутнє літо.

«Всім іноземним туристам, як і раніше, необхідно буде подати заяву на отримання Thai Pass та отримати її схвалення, перш ніж вони зможуть приїхати до Таїланду. Цілком вакцинованим мандрівникам, як і раніше, необхідно буде завантажити свій паспорт та дані про вакцинацію, а також підтвердження страхового полісу від Covid на суму 10 000 доларів США», – заявляють офіційні джерела. Оформляється документ посадовими особами Департаменту з контролю та профілактики захворювань та зазвичай займає від кількох годин до 3 днів. При цьому в червні обіцяють «цифровізацію» його оформлення, що також загрожує проблемами.

При цьому Таїланд офіційно зберігає надзвичайну ситуацію, що може обернутися посиленням заходів будь-якої миті.

«Було ухвалено рішення продовжити дію надзвичайного указу ще на 2 місяці, принаймні до кінця липня. Надзвичайний указ дозволяє CCSA (Центру з управління ситуацією з Covid-19), обраному урядом та очолюваному прем’єр-міністром Таїланду, приймати швидкі рішення на ходу, не консультуючись із парламентом. Це також дозволяє CCSA встановлювати та змінювати обмеження та керівні принципи (наприклад, носіння масок або закриття барів), коли він збирається двічі на місяць», – пояснюють тайські джерела.

Тобто над туризмом залишається постійна загроза – і він реагує. З 29 квітня до 19 травня надійшло 521 139 нових заявок на отримання Thai Pass. 6789 їх ще обробляються, інші або схвалені, або відхилені. Кількість міжнародних прибутків також перевищила позначку 1 мільйон цього тижня з початку року, приблизно 60-70% з них – «чисті туристи». Це значно нижче за середній показник у 3,3 мільйона прибутків на місяць протягом 2019 року, коли за рік було зареєстровано близько 39,6 мільйона міжнародних прибутків.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини