ГоловнаТаїландТуристів на Пхукеті попередили про потоп, що насувається

Туристів на Пхукеті попередили про потоп, що насувається

Туристів, які відпочивають на курортному острові Пхукет в Таїланді, попередили про зливи, шквалистий вітер і потоп, що насувається на південь країни. Негода очікується з 8 по 11 грудня вздовж усього Андаманського узбережжя. Про небезпеку повідомило видання Phuketnews із посиланням на метеорологічний бюлетень Тайського метеорологічного департаменту (TMD) та Управління національних водних ресурсів (ONWR).

Згідно з документом, у четвер та п’ятницю (8-9 грудня) на півдні Таїланду очікуються сильні дощі, оскільки над Сіамською затокою та півднем переважає північно-східний мусон, тоді як на півдні спостерігається низький тиск. У зв’язку з цим Консультативна служба закликала туристів і місцевих жителів дотримуватися запобіжних заходів у південних районах, схильних до ризику затоплення. Насамперед, це райони Пхукета Таланг та Муанг. Експерти також закликали остерігатися раптового підвищення рівня води та каналів, які можуть вийти з берегів. Основні річки та притоки по всьому півдні Таїланду були визначені як зони особливого ризику.

«Щоб підготуватися до будь-яких ситуацій, відповідним відомствам пропонується діяти наступним чином: 1. Постійно стежте за погодою та ситуацією з водою, особливо в районах із сумарною кількістю опадів понад 90 міліметрів за 24-годинний період та в районах, схильних до ризику регулярних повеней — йшлося у повідомленні.

Раніше, 5 грудня, на центр популярного туристичного острова Пхукет обрушилися раптові повені відразу після зливи, яка тривала лише три години. Зони підтоплення були невеликі, тому все швидко привели до ладу, обійшлося без жертв.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини