ГоловнаCOVID Travel NewsТаїланд заявив, що з липня повністю скасує пандемію та всі ковидні обмеження

Таїланд заявив, що з липня повністю скасує пандемію та всі ковидні обмеження

Офіційний розклад скасування коронавірусних обмежень представили в Таїланді. Головне, що саму пандемію Covid-19 влада королівства розраховує оголосити ендемічним захворюванням до 1 липня. Хоча поки що заходи з тестування, носіння масок та соціальної дистанції продовжуються, але це вже ненадовго.

Прем’єр-міністр Прают Чан-о-ча заявив, що Covid-19, як і раніше, є пандемією, і відповідним відомствам було наказано уважно стежити за підваріантом Omicron BA.2.2, який був нещодавно виявлений у Таїланді. «Перед переходом до ендемічної фази необхідно провести ретельний розгляд та оцінку», – заявив прем’єр.

«Розклад» скасування пандемії такий: з квітня по травень заявлена ​​«стадія плато», де, як сподіваються тайські експерти, кількість нових випадків зараження Covid-19 залишиться стабільним, без сплесків захворюваності. За нею піде «Стадія зниження» зі зниженням рівня інфікування та смертності, і далі цей етап вже перейде в «Постпандемічну стадію», коли Covid-19 почне вважатися ендемічним, а не пандемійним.

«Сподіваюся, з першого липня і надалі, і якщо все піде добре, а цифри та ситуація підуть, як планувалося, ми перейдемо до того, щоб вважати коронавірус ендемічним захворюванням», – заявили тайські експерти.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини