ГоловнаCOVID Travel NewsТаїланд не прийме туристів, що забронювали готелі на Booking.com

Таїланд не прийме туристів, що забронювали готелі на Booking.com

Зверніть увагу, що не варто бронювати готелі через Booking.com, тому що вони не повністю відповідають правилам в’їзду в Таїланд. Це може призвести до затримки розгляду заявки на Thailand Pass, – таке інформаційне повідомлення опубліковане на сайті tp.consular.go.th, на якому оформляються QR-коди для тих, хто відправляється в королівство з туристичною метою.

Очевидно, йдеться про бронювання готелів, що входять до системи SHA+. Проживання в них протягом перших 7 днів після прибуття – обов’язкова умова для вакцинованих туристів, які в’їжджають за програмою Sandbox (Пісочниця). На сьогодні ця схема діє лише на Пхукеті та ще трьох туристичних напрямках Таїланду.

Чому у немилість потрапила саме Booking.com, не пояснюється. На цій онлайн-майданчику, як, втім, і на інших, їй подібних, немає можливості забронювати обов’язковий пакет послуг – крім розміщення SHA+ до нього повинні входити передплачені трансфер з аеропорту до готелю та два ПЛР-тести. Проте, що стосується Пхукета, то для замовлення тестів на ковід є спеціальний сайт, яким і користувалися туристи, додаючи відповідну броню до пакету документів у заявці на Thailand Pass.

Як би там не було, неможливість бронювати готелі SHA+ на одній з найпопулярніших платформ створює серйозні складності індивідуальним мандрівникам, які організовують свої подорожі самостійно. У туристів тепер буде більше стимулів звертатися за покупкою турів до Таїланду до туроператорів.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода