ГоловнаLifeStyleСтюардеса розповіла, як найкраще спати в літаку

Стюардеса розповіла, як найкраще спати в літаку

Багатьом мандрівникам важко спати під час польоту. Проте стюардеси, які налітали тисячі кілометрів, показали найкращий спосіб заснути у літаку. Однак попередили, що цей спосіб може не сподобатися іншим пасажирам. Докладніше про це у соцмережах розповіла стюардеса Emirates Airlines – однієї з найбільших авіакомпаній світу.

Її порада проста: «Відкиньте спинку крісла. Ви платите за крісло з відкидною спинкою – тож користуйтеся цим!». Якщо у меблів є така опція, чому б нею не скористатися, хоча подібна поведінка і виходить за рамки етикету. 

При цьому треба бути готовим, що, ймовірно, попутника, що сидить позаду, не влаштує розслаблене становище сусіда. У зв’язку з цим стюардеса порекомендувала спочатку переконатися, що турист, який сидить позаду, хоча не використовує стільницю.

Однак, на думку експертів у галузі охорони здоров’я, максимально відкидати сидіння не варто. За словами Ендрю Лоуренс, президента Асоціації хіропрактиків Австралії, найбільш сприятлива позиція для сну – це «злегка відкинути крісло назад». «Що стосується скелета, то область, де зустрічаються хребет і таз, перебувають під найбільшим тиском, коли ми сидимо прямо. 

Але коли ми спимо, шия зазнає найбільшого тиску. Найкраще становище для напівлежання – відкинути сидіння приблизно наполовину, що допомагає утримувати голову на місці, але не чинить надто сильного тиску на стегна», – розповів експерт.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
Погода