ГоловнаLifeStyleПасажирам літака розповіли, як безкоштовно перейти з економ-класу в бізнес

Пасажирам літака розповіли, як безкоштовно перейти з економ-класу в бізнес

Безкоштовне підвищення класу обслуговування в літаку є рідкістю, і лише бортпровідники можуть вибирати, кому з туристів дозволять перейти з класу економ в бізнес. Проте, за словами бортпровідника у соцмережах, є надійний спосіб підвищити шанси на такий перехід.

«Щоб отримати найкраще обслуговування, наприклад, зручніше сидіння, де є більше простору для ніг або повністю відкидні спинки, найкращий спосіб просто бути ввічливим. І, звісно, ​​заявити про своє бажання. Тому, коли ви опинитеся на борту, привітайтеся з командою, скажіть «доброго ранку», запитайте, як пройшов їхній день. Загалом, ставтеся до них як до людей, а не так, начебто вони тут сгуги вам. Що, до речі, неправда. Вони тут не для того, щоби служити вам, вони тут для вашої безпеки», – розповів стюард.

«Наприклад, якщо нас просять перемістити пасажирів, і мені доведеться обрати двох людей, щоб зайняти місця в крилі, я вибрав би тих, хто був добрий до мене», – зізнався бортпровідник.

Також читайте: Стюардеса розповіла, якого місця у бізнес-класі треба уникати

Крім того, для тих, хто планує відправитися у відпустку, співробітник авіакомпанії розкрив хитрий секрет, що дозволяє взяти на борт додаткову сумку, яку він любить називати «дьюті-фрі».

«Сумки з магазинів безмитної торгівлі не вважаються ручною поклажею. Так що, якщо у вас є щось, що не міститься у вашій валізі, або ви хочете взяти з собою на борт додаткову сумку, ось вам порада: візьміть із собою сумку/пакет із дьюті-фрі або попросіть її в аеропорту. У цьому випадку можна пронести на борт майже все, що заманеться, і співробітники вас не зупинять», – резюмував стюард.

Це стане в нагоді, якщо авіакомпанія висуває суворі вимоги до перевезення вантажів. «У EasyJet [британський лоукостер], наприклад, дуже сувора політика щодо багажу, і вони дозволяють вам безкоштовно брати із собою лише одну невелику сумку. Якщо у вас вона є, вони змусять вас покласти її в ручну поклажу біля виходу на посадку», – пояснив він.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікарі розповіли про помилки, які ви, мабуть робите, коли п’єте воду».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини