ГоловнаCOVID Travel NewsНа головному курортному острові Таїланду через відсутність туристів почалася економічна криза

На головному курортному острові Таїланду через відсутність туристів почалася економічна криза

«Пісочниця» Пхукета, куди погіршився доступ у зв’язку з «омікроном», виявилася принципово нездатною поліпшити положення значної частини населення головного курортного острова Таїланду: люди, як і раніше, перебувають нижче риси бідності і змушені звертатися за благодійною допомогою, вистоюючи гігантські черги, аби не померти з голоду. Таку заяву опублікувала у тайських ЗМІ компанія Living Waters Phuket.

Експерти компанії, яка містить благодійний фонд, зайнятий забезпеченням жителів безплатним продовольством, стверджує, що попит на її допомогу продовжує зростати і різко виріс останнім часом. Йдеться про проект «рятувальні мішки» – з початку січня фонд постачає близько кожного дня близько тисячі з лишком пакетів, наповнених продуктами харчування та товарами для дому, щоб нагодувати сім’ю з 5 осіб терміном до 4 днів. «Рятувальні мішки» дістаються як тим, хто перебуває на карантині, так і тим, хто потребує по усбому Пхукеті – і за ними постійно вишиковуються довгі черги.

При цьому представники Living Waters Phuket окремо заявили, що причина тяжкого становища – «погіршення ситуації з туризмом». Общини та сільські жителі змушені поміщатися до карантину і знову втрачати роботу через швидке поширення нового варіанту Omicron Covid-19, передчасного закінчення високого сезону на Пхукеті. Крім того, значною мірою винний і різкий спад щойно почавшого зростати туризму. У зв’язку зі зміною критеріїв входу та скасуванням схеми входу Test and Go.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: ««Правило екватора»: які продукти не можна їсти після 15:00».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода