ГоловнаCOVID Travel NewsБільше половини туристів у всьому світі не хвилює поширення COVID-19

Більше половини туристів у всьому світі не хвилює поширення COVID-19

Занепокоєння щодо повернення та розповсюдження COVID-19 та його нових штамів знижується у всьому світі. Такі дані наводить аналітична агенція GlobalData.

Згідно з опитуванням, проведеним провідною міжнародною компанією з обробки даних та аналітикою GlobalData, 57% респондентів «не стурбовані» або «не дуже стурбовані» поширенням коронавірусу. Це свідчить, що туристи стали більш підготовлені до життя з COVID-19.

Аналітик з подорожей та туризму GlobalData Ханна Фрі так коментує ситуацію: «Перспективи розвитку туризму в багатьох країнах сьогодні світліші, ніж будь-коли за останні два роки. Однак турбулентність та невизначеність, пов’язані з COVID-19, створили низку проблем, які, ймовірно, гальмуватимуть відновлення. Зростання попиту в поєднанні з масовими звільненнями та конкуренцією за таланти з іншими секторами привело до повної нестачі робочої сили в туристичних економіках європейських країн».

У міру того, як країни поступово знімають обмеження на поїздки та відновлюють туризм по всій планеті, пріоритетом мають залишатися гігієна та безпека. Для підвищення довіри до подорожей країни мають запровадити узгоджені протоколи охорони здоров’я, які захищають працівників, мандрівників та місцеве населення.

Згідно з останніми прогнозами GlobalData, у 2022 році міжнародні вильоти досягнуть 68% від рівня, що існував до COVID-19. Очікується, що цей показник покращиться до 82% у 2023 році та 97% у 2024 році. Ну, а повністю туризм повернеться у 2025 році, показавши 101% від рівня 2019 року.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини