ГоловнаТуреччинаЗагальне подорожчання: відомі нові офіційні ціни в Туреччині

Загальне подорожчання: відомі нові офіційні ціни в Туреччині

За офіційними даними, що їх представив Турецький інститут статистики, споживча інфляція в країні за квітень наблизилася до 70%. При цьому готелі і ресторани, хоч і не займають перше місце за швидкістю зростання цін, проте в першу п’ятірку галузей, що найбільш «дорожчали», впевнено входять. Тож туристам, які планують приїхати до Туреччини, точно треба брати із собою більше грошей.

Загалом, за офіційними даними дослідників, у квітні інфляція у Туреччині склала 69,97%. Це вище, ніж у березні, тоді вона сягала 61,14%.

Ресторани та готелі при цьому увійшли до тих галузей, де зафіксовано найвищий приріст. Згідно з даними турецької статистики, найбільше подорожчали продукти харчування та безалкогольні напої – 13,38% до минулого місяця, далі йде житло – 7,43%, одяг та взуття – 6,96%, а на четвертому місці, з незначним відставанням якраз ресторани та готелі – на 6,95%. Увійшли вони і до основних груп з найбільшим річним приростом – також на 4 місці – у 69.26%.

Турецькі туристичні ЗМІ також навели докладну офіційну статистику зростання інфляції у цій групі. Згідно з нею, ціни в готелях та ресторанах зросли на 6,95% порівняно з попереднім місяцем, на 28,58% порівняно із груднем попереднього року, на 69,26% порівняно із тим самим місяцем попереднього року. У цілому нині інфляція показала 36,74% проти 12-месячным періодом.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Туреччині назвали наскільки готелі підвищать ціни

Якщо в Туреччині хочуть отримати дохід від туризму, який...

В Туреччині шоковані від подорожчання у січні: авіаквитки +30%, готелі +12%, алкоголь +24%

Туреччина в особі представників туристичного сектору, мандрівників та місцевих...

Туристи обурені “грабіжницькими” цінами на різдвяних ярмарках у Європі цього року

Різдвяні ярмарки по всій Європі цього року стали обурливо...