ГоловнаТуреччинаХюррем Султан - вплив на турецьку історію, сімейне життя та життя у палаці, службу...

Хюррем Султан – вплив на турецьку історію, сімейне життя та життя у палаці, службу державі

На заході в Інституті ім. Юнуса Емре в Києві, який підпорядковується посольству Республіки Туреччина в Україні, мова йтиме про вплив на турецьку історію, сімейне життя та життя у палаці, службу державі, а також вклад, який зробила Хюррем Султан (Роксолана). Українська письменниця Віра Чугунова, яка нещодавно зустрілась знащадницею османської династії, розповість незрівнянним літературним стилем про життя Хюррем Султан при палаці, а також про відносини з її чоловіком, османським султаном, Сулейманом ‘Пишним’. Як так сталося, що Хюррем Султан, обійшовши усіх жінок у палаці, стала улюбленицею Султана Сулеймана? Що саме допомогло Хюррем Султан стати настільки важливою жінкою в житті Султана Сулеймана? Які відносини були між жінками палацу? Українська письменниця, Віра Чугунова поділиться з учасниками думками щодо цього.

Проф., д-р. Ферхад Туранли, висловить свою точку зору щодо політичних, соціальних та історичних аспектів життя Хюррем Султан, а також її впливу на Османську політику в якості жінки палацу. З іншого боку, він розповість про благочинність, якою вона займалась для османського народу, а також про зовсім іншу постать Хюррем Султан, за межами існуючого популярного образу.

Захід відбудеться у четвер, 6 грудня в конференц-залі Інституту ім. Юнуса Емре в Києві, за адресою Пушкінська 28/9. Інститут імені Юнуса Емре, є офіційним турецьким культурним центром, що підпорядковується посольству Республіки Туреччина в Україні, проводить різноманітні заходи, на яких представляє турецьку культуру та проводить курси турецької мови. Дізнатися детальну інформацію про майбутні заходи та курси турецької мови Ви можете у соцмережах або номером телефону, що вказані нижче:

Телефон / Whatsapp / Viber: +38 063 355 26 04

Facebook / Twitter / Instagram:  yeekiev

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте